Suzuki DR 650 (1991)

Vlastník Aaronek
Vloženo 20.4.2011
Aktualizováno 20.4.2011

Cestovní enduro pro pohodové ježdění. Za celou dobu bez jediné závady. Nenáročný a spolehlivý stroj.

DR jsem koupil po Hondě XL600. Potřeboval jsem stroj na delší cestování a hlavně s elektrickým startérem. Opět velice výhodná koupě a na naháče stejně stále nebyly peníze .

DR 650 SE už nebylo vhodné do terénu. Na dřívější řádění jsem mohl zapomenout. Endurko je z kategorie cestovních a tomu odpovídá naprosto vše. Dalo se s ním jezdit jen lehce nezpevněný terén a polní cesty, či uválcované pole.
Rozhodně jsem si nedovolil s ním skákat, nebo jezdit nějaké enduro trasy.

Na silnici ale naprosto ideální stroj. Motor má otáčky trochu výš, takže je potřeba při potřebě výkonu vytáčet.
Startér byl pro mě obrovský pomocník a novinka!
Moje první motorka ses startérem To byla parádička

Za celou dobu co jsem DR měl, jsem neměl jedinou závadu, nebo nezaregistroval jediný problém. Opravdu povedený a spolehlivý stroj. Dalo se s ní krásně cestovat i ve dvou.
Cestovní rychlost 130 km/h byla naprosto v pořádku. 150 km/h už se cestovat nedalo, výkon motoru už s naloženou motorkou měl trochu problém a musel bych tlačit motor do plných.
Myslím, že cca. 170 km/h byla maximální rychlost stroje.

Tohle enduro doporučuji všem co mají nízký finanční rozpočet a potřebují "holku" pro všechno.

Bylo to rozhodně moje nejuniverzálnější motorka pro běžné použití a naprosto nenáročný a bez nákladný stroj!

Milan1963
Milan1963 napsal 20.04.11 v 20:07

Starší,ale jak vidím spolehlivá motorka.Kubatura 650 je mi sympatická,mám ji také,takže dávám 10 bodů.Možná jen škoda,že už DR nemáš...