KTM 990 SM (2008)

Aktualizováno 8.3.2012

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• Alpy 2011

Tak máme za sebou letošní Alpy. Projeli jsme kus Itálie a Švýcarska, celkem to šlo, až na počasí - všude bylo cca o 10st. míň než loni. U jezer, v nížinách, v průsmykách, prostě všude, brrr. Ještě že pršelo "jen" zhruba

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.07.2011
    Uskutečněno: 27.07.2011
  • Bude z toho cesťák, bude...

Tak jsem se nakonec rozhodl. Letošní Alpy pojedu na KTM. Když už mám ty držáky na kufry, motorka je mladší a technicky v lepším stavu...zkusím to. K tomuto rozhodnutí přispěl fakt, že nebudeme kempovat každou noc jinde,

Vloženo: 29.07.2011
    Uskutečněno: 14.07.2011
  • tak kterou ?

Po kratší přestávce zase další dávka informací :-) Konkrétně srovnávací jízda motorek Cagiva Raptor 1000 a KTM 990SM. Raptorka mám už přes pět let a letos na jaře jsem se ho rozhodl vyměnit za KTM 990SM. Podle testů to

Vloženo: 09.07.2011
    Uskutečněno: 21.05.2011
  • Do Hořic a zpět

Na rovinu musím říct, že pokus udělat z motarda cesťáka se nevydařil. Motorka se totiž se třemi plně naloženými kufry chová značně nepříjemně. Do stovky se to ještě dá, ale jak jedu rychleji, je z toho "houpačka". Na rov

Vloženo: 17.05.2011
    Uskutečněno: 15.05.2011
  • Držáky kufrů a proužky na ráfky

Namontoval jsem držáky bočních kufrů od firmy SW Motech. Jedná se o systém QUICK LOCK, takže na motorce zůstávají pouze nenápadné úchyty a rámečky se dají jednoduše sundat. Ne že by to pro mě byla až taková priorita, ale

Vloženo: 17.05.2011
    Uskutečněno: 12.05.2011
  • Projížďka pokusnická - nastavení podvozku

Posledni dva tydny jsem porad resil proc se mi motorka vlni jako had a v zatacce nedrzi stopu. Podezreni na sjety gumy (navic dal dozadu nejaky blbec gumu 190, ktera sice lip vypada, ale jeji bok se dre o kryt retezu), k

Vloženo: 07.05.2011
    Uskutečněno: 07.05.2011
  • jizda ve dvou

Ne ze by to bylo az tak dulezity, ale zkusili jsme jak se na tom jezdi ve dvou. Spolujezdec si po cca 180km kupodivu nestezoval, ale ridic na tom neni nejlip, presneji receno stoji to za h... Hlavne z duvodu ze na sedacc

Vloženo: 16.04.2011
    Uskutečněno: 16.04.2011
  • Delší jízda

Za víkend jsem najezdil přes 500km a není to s tím pohodlím úplně nejhorší. Za krkem dobrý, ruce taky, překvapivě ani prdel si nestěžuje, ale bolí z toho záda. No, budu si muset zvyknout. Pozitivní je, že jak motorka nem

Vloženo: 05.04.2011
    Uskutečněno: 05.04.2011
  • A ono to nebude tak zly...

Z dalsi vyjizdky mam o poznani lepsi pocit. Manzelka byla zvedava jak se na tom jezdi, tak jsme si zkusebne na chvili vymenili motorky a krome toho ze nedosahla na zem, byla z jizdy nadsena :-) Zato ja na jejim FZ6 trpel

Vloženo: 31.03.2011
    Uskutečněno: 31.03.2011
  • prvni projizdka

Kdyz nepocitam tech par km na ohrati motoru kvuli vymene oleje, mam za sebou konecne prvni vetsi projizdku (cca 80km) a pocity jsou smisene. Na jednu stranu skvely podvozek co snese opravdu dost (diry, hrby, i lehka soto

Vloženo: 26.03.2011
    Uskutečněno: 26.03.2011