KTM 990 SM (2008)

Vlastník Frankie
Vloženo 22.3.2011
Aktualizováno 8.3.2012

Bude z toho cesťák, bude...

Vloženo: 29.07.2011, Uskutečněno: 14.07.2011, Zhlédnuto: 26x

Tak jsem se nakonec rozhodl. Letošní Alpy pojedu na KTM. Když už mám ty držáky na kufry, motorka je mladší a technicky v lepším stavu...zkusím to. K tomuto rozhodnutí přispěl fakt, že nebudeme kempovat každou noc jinde, ale strávíme na jednom místě více dní a budeme absolvovat vyjížďky nalehko po okolí. Bez kufrů se motorka chová slušně, ale s kufry je to hrůza.
A proto jsem se plácl přes kapsu a objednal z katalogu KTM Power Parts sedačku. Má název "ergo seat" a píšou o ní, že je určená na dlouhé cesty. Uvidíme. Už od pohledu je širší, měkčí a stupňovitá, zkrátka lépe tvarovaná. Dále jsem koupil orig. plexi, abych při dálničních přesunech nemusel ležet na nádrži. Montáž je otázkou chvilky a motorka nevypadá vůbec špatně. Něco mezi SM a SMT
Bohužel není čas vše vyzkoušet, jedná se trochu o loterii. Neotrávím si letošní Alpy ?

• Alpy 2011

Tak máme za sebou letošní Alpy. Projeli jsme kus Itálie a Švýcarska, celkem to šlo, až na počasí - všude bylo cca o 10st. míň než loni. U jezer, v nížinách, v průsmykách, prostě všude, brrr. Ještě že pršelo "jen" zhruba

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.07.2011
    Uskutečněno: 27.07.2011
  • tak kterou ?

Po kratší přestávce zase další dávka informací :-) Konkrétně srovnávací jízda motorek Cagiva Raptor 1000 a KTM 990SM. Raptorka mám už přes pět let a letos na jaře jsem se ho rozhodl vyměnit za KTM 990SM. Podle testů to

Vloženo: 09.07.2011
    Uskutečněno: 21.05.2011
  • Do Hořic a zpět

Na rovinu musím říct, že pokus udělat z motarda cesťáka se nevydařil. Motorka se totiž se třemi plně naloženými kufry chová značně nepříjemně. Do stovky se to ještě dá, ale jak jedu rychleji, je z toho "houpačka". Na rov

Vloženo: 17.05.2011
    Uskutečněno: 15.05.2011