Suzuki SV 650S (2007)

Vlastník Escobar
Vloženo 3.3.2011
Aktualizováno 24.3.2012

Moje první mašina, a protože černá barva je dobrá, nebyla jiná volba. A těch 650 kubíků je akorát ...
Prodáno ...

Začátečník, takže jsem to vloni spíše len lechtal, a jede fakt dobře. Chlapi co ji prodávali, sami potvrdili, že je to dobrá volba pro začátky na mašině. Jojo, měli pravdu. Taky pomohli při volbě zkušenosti jiných tady na serveru, to je tedy pravda ... Jo, a taky Strycek_Fido

Zima 2010/2011
Zazimoval jsem ji už v říjnu, nakonec jsem mohl aj počkat, ale aspoň se víc těším na jaro. Co jsem musel upravit:
1) Nelíbilo se mi poškrábané plexi, a tak jsem na doporučení koupil MRA plexi racing v kouřové barvě - hned je to lepší.
2) Padáky - nebyla lepší volba než Rutan - černý eloxovaný dural. Vypadá to fakt super.
3) Přední pneu - to původní jsem píchnul, na opravené nechci jezdit, takže volba opět jasná Dunlop, původně tam byla Dunlop Sportmax D 220 ST (120/60), no ale skladem byly jen staré kousky, takže teď tam bude Dunlop SPORTMAX ROADSMART 120/60 R17 W 55. Už jen vyměnit ...

8. a 9. březen 2011
První vyjížďky,ale ještě je kosa a ten humus na silnici po zimě je teda nic moc.Všude díry a plechovkáři si ještě na mašiny moc nezvykli.

7.4.2011
Konečně výměna gumy - no mám pocit, že to aj líp sedí, fakt se dá víc naklopit, možná to bylo jen v hlavě, že mám opravenou gumu, a tak tam byla trochu opatrnost, ale teď je nová a fakt sedí dobře. A to bylo venku nějakých 14 stupňů...

7. až 8.5. 2011
Výlez do Pardubek za Stryckem_Fido - supr jízda, pohoda.

31.5.2011
Smůla... dnes mi to hupslo ze stojanu = urvaná páčka spojky (takže nejedu), ohnuté řazení, trochu poškrábané zrcátko, kdybych neměl padák, jsem na tom hůř.
Servisák v tom problém nevidí ... aspoň na tom bude něco nového, no ne?

22.10.2011
Asi letošní poslední jízda, 100 kiláčků na pohodu, ale už byla zima. Cestou jsem potkal jen 3 nadšence - a z toho 2x motoškola. No nic, asi to dám co nejdřív na stojan a zazimuju.

28.2.2012
Už se mašina těší, jak se podívá ke klukům do servisu - čeká ji výměna oleje, předsezónní kontrola (řetěz, tlumiče, prostě co je potřeba) a hlavně STK. A půjde na prodej, když to nedopadne, zařádí si ještě rok a bude to.

24.3.2012
Prodáno, ale musím říct, že to fakt byla DOBRÁ mašina. Doporučuji každému. Tak ať se mašině u nového majitele daří.

nondrak8
nondrak8 napsal 10.03.11 v 23:09

Skvělá mašina a s tím momentálním stavem silnic máš pravdu, musíme holt ještě chvilku vydržet a hlavně doufat ve zlepšení stavu vozovky. Jinak ti posílám 10b.

Kawa.Jarda
Kawa.Jarda napsal 10.03.11 v 22:36

Pěkná,za 10

DaWe_
DaWe_ napsal 07.03.11 v 18:33

Nádherné černé svčko za 10b

BorisVTR
BorisVTR napsal 06.03.11 v 22:37

Male SV je super zabavny hravy stroj.Mal sem ju 5 sezon a nedam na nu dopustit.Preju hodne pohodovych km a davam 10 bodu

WhiteS
WhiteS napsal 05.03.11 v 19:57

Málem bych zapomněl! Jasných 10 bodů!