Suzuki RM 250 (2000)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 3 záznamů

markriha
markriha napsal 07.11.11 v 21:25

Brašu, nebudu tu lobovat za značky, ale co jsi měl za tu Hondu a za rok? Jinak s tou Suzuki jak jí chválíš, nemám námitek proti :D, ale možná bys to mohl doplnit třeba tím, na jaký olej jezdíš a v jakém poměru. 200 mth je dost i na Zuzanku...na to číslo jsi přišel jak? Co dělá ohřátá na volnoběh s vymáčknutou spojkou? Je motor ještě tichý, nebo už se ozývá volný píst? Neber to jako rejpání, jen mě zajímá jak slouží Suzuki ostatním. Moje zkušenost je taková, že od tý doby co mi ožila, tak jen jezdím (pochopitelně se o ní starám :) ). A ty kecy o převodovkách ... no co k tomu dodat. Češi si přímo libujou v pivních řečech, takže někde jednou nějakej exot řekl tuhle větu, dalších dvacet to podalo dál a je z toho nepsaný zákon. Tyhle pověry od lidí co o tom ví víc než h...o opravdu nemusím. Co dodat, ať se zvonění jejího kolena po lesích ozývá ještě hodně dlouho. Osobně bych Ti doporučoval ten píst vyndat. Jestli ho tam máš fakt takhle dlouho, tak lepší dát 3k za nový píst než 15k za malér. Dopřej jí ho :)

jawson
jawson napsal 15.02.11 v 13:15

Jo jo když natom máš vše Ok tak šlape parádně a bez poruch..

sergeat
sergeat napsal 09.02.11 v 12:41