Kawasaki GPZ 500 (1995)

Vlastník KingFisher
Vloženo 1.2.2011
Aktualizováno 14.8.2013

Kawasaki GPZ 500 S je to takova Ninja :) snad bude sloužit dobře :)

První dojmy - Dobrý

Je to moje v pořadí třetí motorka začínající fechtelm. ale je to pořadna motorka a proto i když je lehká a malá tak z ni budu met respekt. Ja na ni ještě nejel, dovezl jsem ji v zimě a hned viděl že na ni budu muset dělat hoodně práce a to jsem taky musel ještě teď dodělávám poslední věci. Snad se už konečně svezu, a budu moct tady napsat více :)

Po prvni jizdě jsem velmi spokojen, byla v servise takže vše funguje jak ma.Docela mě stačí tah a vykon motorky, i v zatáčkách drží krásně a je pravda že je to lehká motorka ktera se snadno ovládá.i když motorka po zjištěni žere přes levy valec neco malo oleje a tak po doporučeni mechanika ju mam dat pryč ale to neudělam, stači vyměnit kroužky na valci a vše by mělo byt zase v pohodě.zatim vše po prvni jizdě uvidime co bude dál :)

Tak už mam za sebou neco přes 200km a mam z motorky dobrej pocit,v zatáčkách dobře sedí i ta akcelerace je luxusní při šestce, jen mě trochu trápí výfuky které bych s chutí vyměnil, jsou to laďáky ale hodně motorku trápí, naštělovat předstih byl horor ale nakonec se povedlo ale má to za důsledek to že od 6500 ot, je pomalejší nárust otáček a dlouho trvá než se doplazí aspon k tem 8 000 ot. Ale co si stěžovat když motorka má luxusní tah od spodu a i když netočím přes 7000 ot, tak motorka dá luxusní rychlost a tak která stačí :) Jinak sem nadšený motorkou a snad vydrží ještě hodně kilometrů . Po dalších cestách budu mít více zkušeností, tak snad napíšu více :)

Diegow
Diegow napsal 06.03.11 v 18:25

Nemusíš se bát oproti Yukině to bude raketa 10B

BadRX
BadRX napsal 25.02.11 v 08:24

Taky to u mne byla prvni velka motorka a prvni 4takt a muzu rict, ze jsem z ni byl nadsenej! Prijemna a nezaludna do zacatku a rozbehnout se pres 200 umela taky. Dle meho moc povedeny design, kompromis mezi eSkovym nahacem a celokapotou. Preju fajnovou sezonu!

KingFisher
KingFisher napsal 04.02.11 v 12:15

Diky moc, taky doufam že budu spokojeny.. předtim sem měl 125ku slabou dobrou na naučeni ale bude to hezký rozdíl :) už se těšim na sezonu

KOKY_st.
KOKY_st. napsal 02.02.11 v 21:04

Nevím jakou motorku si měl před tím, ale myslím že budeš spokojený . Jsou to dobrý stroje, ve své době nejvýkonnější půllitry se sportovními geny , perfektní na delší cestování .

hondarebel
hondarebel napsal 01.02.11 v 22:26

Supr Kawa.. Uzij si pohodovy km:)