Honda VFR 800 (2003)

Vlastník standum
Vloženo 17.1.2011
Aktualizováno 7.2.2012

Je to mazel od podívání, za zmínku určitě stojí krásný zvuk díky Leo Vince podpořený KN filtrem. Časem určitě přibude osazení bočními a horním kufrem- plánujeme totiž spokojeně cestovat.

Foto zatím jen jedno, nyní totiž bez kapot...léčí si Honďáckou nemoc regulátor dobíjení.
Trochu koketujeme i se změnou barvy na rudě červenou, ale to je prozatím daleká budoucnost.
Zkušenosti podám až oschnou silnice a bude ji možnost pořádně protáhnout.

Červenec 2011: Tak s Hondicí jsem urazil zdárně a hravě cestu do Portugalska :)na 30.ročník moto srazu Faro. Cesta byla přes mnohá známá místa jako je GG, Stelvio, Grand Canyon, Andorra. VFR toho zažilo opravdu hodně a hodně jsme se sblížili. Na cestu motorce přibily padáky od Rutana, boční origo kufry-opravované s dělanýma držákama (sloužili bezchybně), top case Givi, tlumič řízení (snad mě i zachránil v jedné krizovce na mokré dálnici) a snad všechno spotřební zboží jako kapaliny, desky CL, řetězovka EK (zatím větší spokojenost jak z DID). Možná jsem ještě něco zapomněl- těch drobných vychytávek jsem ladil spoustu. Velice kladně mě překvapili nové Michelin Pilot Road 1- i na mokru drželi s klidnou rukou dobře a po ujetých takřka 10tis km je vzorku ještě snad polovina!!! to je zatím ve srovnání s jinými značkami pro mě šokující zjištění. Ale pravda taky- dříve jsem moc mezi cestovatele nepatřil.
Jediná vada po cestě, která mě hlavně z počátku zneklidňovala, byla tekoucí pravá vidle- která byla taktéž dělaná nově před cestou. Těžko říct čím to, že začala téci již po cestě tam. Snažil jsem se ji šetřit a úmysl byl výměna ve faru. Nicméně jsem zjistil, že žádné brutální zhoršení jízdních vlastností se nekoná, tak jsem risknul a odjel s ní i domů, kde to budu dále řešit v klidu. Nejhorší byl právě psychický blok (jsem zvyklý mít moto vždy ve 100% technickém stavu, jinak to nejde).

7.7.2012> na žádost přikládám nějaké fotky doplňkových vychytávek, kterými vfr oplývá
Krátké povídání k nim:
TLUMIČ- byl vyroben jako prototyp u firmy http://www.tribleperformance.com/ Žádná firma ho do té doby nevyráběla, nyní ho již mají ve standardní nabídce. Spokojenost s výrobkem i firmou stoprocentní! Troufám si říci, že mi již stihl jednou zachránit kůži při krizovce na mokré dálnici.
UKAZATEL zařaz.rychlosti- Nejlevnější co sem našel (cca 1tis), samodomo napájeno, pohoda. Funguje jak má.
PADÁKY- sou od Rutana- opět 100% spokojenost s výrobkem i firmou. Spolu s padáky sem dostal návod jak vrtat kapoty. Chtělo to v klidu celé letní odpoledne, ale žádný problém nenastal.
VÝFUKY- pěkně vypadají i zvučí. S homologací se taky jezdí klidněji- dřív sem ji neřešil.
DRŽÁKY BOČNÍCH KUFRŮ- vyrobené podomácku s pomocí zámečníka v naší firmě. Již od počátku jsem je dělal pro funkčnost, né pro estetiku. Slouží dobře- stejně jako opravené origo kufry. I přes to, že nevypadají moc vábně na motorce, tak je ani nesundávám.

Jinak motorka teď spinká v garáži, plně nachystaná na sezónu- nové gumy,oleje,filtry, vše promazané, očištěné. Teď jen čekat na pěkné počasí.

ivulisek1
ivulisek1 napsal 18.10.13 v 21:54 10b.

krásný kousek, dávám 10b a přeji hodně štastných kilometrů

mr.t
mr.t napsal 25.06.11 v 03:28

červená je nej , ale i tak máš pěknej kousek :o)

O.N.E.
O.N.E. napsal 05.05.11 v 22:28

Pěkně pěkně Ať to slouží a dělá radost
Taky jsem chtěl změnu ale nadařilo se prodat a za 60tis si to radši nechám...

eMko69
eMko69 napsal 25.04.11 v 13:51

Je to krásnej stroj 10b. snad se letos potkáme

Cosmogagy
Cosmogagy napsal 31.01.11 v 22:31

no Stáno, vypada to luxusne a cervenou podporuju, v te to bude este lepčí, ale ať je to pořádně ohnivá, a hlavně lesklá červená