Suzuki GSF 1200S Bandit (2001)

Vlastník Jimmy1
Vloženo 20.12.2010
Aktualizováno 26.11.2020

Pořádně velký, silný, těžký a pohodlný cesťák se silou lokomotivy!!

První dojmy - Suzuki Bandit 1200S - už jen ten objem budí určitý druh respektu. Ano - jsou tisícovky a nejspíš i slabší objemy z řady supersportů, které by tomuhle "monstru" natrhly zadek jak nic, ALE ALE - Bandit má prostě v sobě něco zvláštního.

Ten, až neuvěřitelný, lineární chod motoru, to vlnění rámu, to potápění předních vidlí, ten zátah jako u Boeingu - ano to všechno je velký Bandit. Má, na dnešní dobu, kdy se všichni výrobci honí za výkony a jízdními vlastnostmi, spoustu chyb a nedostatků. V rukou špičkových jezdců by asi nikdy neobstál, ale zase napíši to velké ALE - Pro mě a troufám si říct, že i pro drtivou většinu z nás je to stroj, který umí splnit všechna přání a sny toho "malého motorkáře", kterého máme uvnitř sebe každý ukrytý. Můžete na něm odjezdit klidně 5ti tisíc kilometrovou dovolenou a vaše záda a ani záda Vaší drahé polovičky nebudou potřebovat žádných chirurgický zákrok, můžete s ním vyrazit na okruh a pošimrat s ním své i Bandití EGO, můžete jezdit okolo komína a vždycky Vás to bude bavit. A to všechno při vědomí toho, že kdykoli otočíte pravým zápěstím se dostaví něco, co Vám dokáže rozklepat kolena a dopravit do mozku tolik adrenalinu, že se začnete v přilbě usmívat jako malé dítě, které právě rozbalilo svůj první dárek. To je Bandit 1200 !!!

9.5.2011
Tak sezóna se nám pomalu rozjíždí a máme už za sebou první kilometry, tedy přesněji něco přes 3.000 km. Banditek dostal nové papuče od Michelinu - cestovní Pilot Road 2, tak uvidíme jak dostojí své pověsti. Taky byl na návštěvě u mechanika, který ji prohlédl. Vyměnil jsem všechny kapaliny a můžeme hltat další kilometry. Zkušenosti co jsem zatím nasbíral jsou vesměs pozitivní. Už jsem si zvykl i na tu váhu a pokud vyloženě nemusím couvat do kopce, tak nemám žádné problémy.

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 26.11.20 v 10:43 10b.

Bandit, pičo Pěknej, Sko je nej Plně souhlasím s tvou recenzí!

aldatuner
aldatuner napsal 09.03.11 v 15:48

Ten komentář si teda napsal uplně perfektně a když to čtu, tak to sedí jak p... na hrnec. Já si ji přivezl minulý týden domů
Přeji mnoho šťastných kilometrů v sedle.
A hodnotím za plný počet..

Jimmy1
Jimmy1 napsal 30.12.10 v 10:29

Vidíš to, na svíce jsem ještě ani nečučel, ale ten minulý majitel mi dal ještě jedny náhradní, tak mám osm kousků, takže na ocelák kašlu

Yaya-FZS
Yaya-FZS napsal 30.12.10 v 07:44

No teda, kdybych tě neznal tak si myslím žes to nepsal ty Jinak super 10b At to šlape jak má a nemusíš nikdy sebů vozit ocelák

kawahamouz
kawahamouz napsal 23.12.10 v 16:53

Prostě klasika která se neokouká.