Suzuki GSF 1200S Bandit (2003)

Vlastník Miraaas
Vloženo 11.6.2012
Aktualizováno 6.11.2014

Tak jsem se po endurovější vložce vrátil zpět k silničnějšímu cestování =)

První dojmy - První dojmy? Ty nejlepší =) Bandita je univerzálnost sama =) Super krouťák, ten kus poctivýho železa vystřelý jak letecká guma =)) Ochrana před větrem dobrá a brzdy slušný. Nemám co by se mi na ni nelíbilo.

Bandasku mám teprve krátce a najeto okolo 400 km. Zatím spokojenost. Bohužel od pořízení jen chčí =( takže se více rozepíšu až bude čas a pořídím kloudnější foto =)

Jinak B12 je prostě ,,legenda" s velkým L. Perfektně se ovládá a vede (ještě lépe díky širokým řidítkům) perfektní síla motoru, objem prostě ničím nenahradíš =) jinak pružný a bez jakých koli vybrací. Je to raketa ale umí být hodně hodná =) pohodlná a velikostně tak akorát. Spotřeba je na pilotovi, ale za těch pár kiláků jsem jel okolo 5ti litrů a to ji moc nešetřím, takže jsem spokojený. S Thundercatem jsem jezdil taky za 5 a to byla uječená 6ka co potřebavala občas potáhnout aby se rozhoupala. S B12 no problem, prostě valý za každých okolností...

• Výbava:

Padací rámy, širší řidítka, vysoké spojler plexi od Ermaxu, alarm na d.o., nosič kufru Givi a kufr Coocase Astra =), laďák Viper + origo výfuk...

• Chystáme:

pomalu se balíme na dovolenou, takže po dovče bude konečně o čem psát =) Už se těšíme.
Jinak bude nutná výměna potkávačky bo to opravdu moc nesvítí =/ Dálka no problem.

Tak je 17.6.12 a zítra konečně vyrážíme směr Jižní Morava. Na loupežníkoj jsem skoro nechal dneska ruce =) a je připraven vyrazit. Vypulírovali, vyčistili, promazali a naleštili co se dalo,vyměnili pro jistotu vzducháč aby se mu líp dejchalo =) a přehodili výfuk za origo, aby při plánovaném výletě po rakousku nebyly zbytečný problémy. Ráno napakovat kufr a tankáč a hurá do sklípku =D

18.6.12 Tak jsme na místě nádhera nádhera nádhera. Cesta supr až na dálnici D2 :-/ Brno - Bratislava. Děs běs panelka. Loupežník jinak v roli cesťáku boží. S origo výfukem tichošlápek a pohodlí akorát. Přítelkyně jako batůžek si taky na nic nesťežovala, takže paráda. Jinak dnes najeto 280 km. Zítra výlet na Vranovskou přehradu a památky Jižní Moravy.

19.6.12 Tak dnes najeto 250 km. Silnice Jižní Moravy jsou v poměru Dobré : Katastrofa tak 30:70. Cílem byla Vranovská přehrada, voda super. Čistá a teplá. Ale značení na ní hrozný. Jinak krajina parádní, Pálava je moje srdcovka a Mikulov je prosťe bomba. Počasí nám vychází skoro až moc dobře =D 35*C ve stínu, semafory a křižovatky na zdechnutí. A prdel mám po dnešním výletě po zdejších komunikacích v bezvědomí. Zítra výlet na Slovensko a do Rakouska. To bude zas paráda ;))

20.6.12 Dnes najeto jen nějakých 150 km. Návštěva ZOO v Hodoníně a projížďka po zdejších okolních vinařských vesničkách. V plánu bylo Slovensko a Rakousko, ale vzhledem k tomu, že je tu stále 33*C ve stínu a vzduch jak ve skleníku, tak jsme to vzdali a rozhodli se jen relaxovat v Penzionu a šetřit síly na večerní návštěvu Sklípku. ...Večerní košt dopadl opravdu nad očekávání ,,parádně'' :D Noc jsem strávil na WC voláním do Austrálie :D ://

21.6.12 Dnešní den byl ve znamení střízlivění a nabírání sil na cestu domů =) Okolo poledního Jsme tedy vyrazili z5 domů. Cesta do Jaroměře měla cca 235 km a začátek byl celkem peklo po včerejším večeru :D

Během našeho čtyřdeního výletu najeto skoro 1000 km a spotřeba se pohybovala mezi 5 až 5,5L /100 km. Cestovní rychlost většinou do 110 km/h až tedy na cestu domů, to jsme místy jeli trochu pilu. Oleje snad neubyla za 1000 km ani kapka. S mašinou žádný problém.

13.8.12 Tak s Béčkem máme nalítáno prvních 5000 km, takže si myslím že už mi krásně vlezl pod kůži a víme co si spolu můžem dovolit. Vodí se perfektně a po výměně brzdovky konečně brzdí tak jak se sluší a patří =) Na zadní jde lehce jen pouhým pobídnutím, takže už mě to nemile nepřekvapuje ( po prvním zdivočení přibyla na silnici k bílé čáře i jedna hnědá :D ), tudíž už člověk trochu ví jak ho využít v různých situacích. Pneu mě mile překvapují, po 5ti tisích mají před sebou minimálně ještě 90% a to nejezdím úsporně. Drží perfektně jak v dobře utažených zatáčkách, tak i celkem slušně za hustého deště.

23.9.12 Tak sezóna je pomaličku fuč, možná ještě stihnem pár podzimních km, ale tak nějak už se spíš chystáme na zimní odpočinek.
Na zimu máme v plánu se dát trochu do kupy. Mrknem na brzdy, komplet vyčistit, nový desky, kapalinu a možná nalakujem třmeny. Ještě musim promyslet barvu,nejspíš zlatá. Pořádně vyčistim řetězovku, nejspíš mrknu na kapalinu ke spojce. Zalakujem pár škrábanců, mrknem na světla (pořídíme něco silnějšího). Necháme prohlídnout ventily, rozvody, svíčky a karbce a když bude nutná výměna tak ložiska v krku a kolech. Zapojim světla ke kufru a možná je jěště trochu potunim. No bude toho dost, tak uvidíme jaký budou finance a hlavně čas.

19.10.12 Tak a je to tu. Dneska to byla pro mě nejspíš jedna z posledních letošních vyjížděk, možná i ta poslední. Uvidíme ještě jaký bude počasí. Najeto cca 200 km po okolí bydliště (Hradecko a Pardubicko) Bylo naprosto skvěle, takže jsme si to parádně užili. =) Každopádně za posledních pár dní jsem ještě něco nalítal, takže najeto letos s B12kou něco přez 5 tis. + cca 2 tis. ještě se Stromem. Tudíš sezóna myslim vydařená =)

7.1.13 Potom co jsem dnes cestou z Hradce potkal už druhýho nadšence, jsem to už nevydržel a musel jsem jí taky vytáhnout. Bože to je slast :D

PRODÁNO

Čadil
Čadil napsal 23.01.20 v 09:41 10b.

paráda

Lubas1992
Lubas1992 napsal 08.07.14 v 11:37 10b.

supr popis

vlada1200
vlada1200 napsal 01.07.12 v 00:13

parádní čtení. Je ve velmi dobrých rukou a je používán k těm správným účelům! Těším se na další cestopisy.

Hříbek
Hříbek napsal 18.06.12 v 18:10

Krásnej kousek měl jsem kdysi šestku a nedám na něj dospustit a vím určitě, že si banďoura ještě jednou koupím - ale už dvanáctku a pokud na něm nebudu jezdit tak se na něj budu aspoň dívat ten tvůj je ale šperk 10b

Danke
Danke napsal 12.06.12 v 11:54

A hele známýho bejvalka :) dobrej kup