Honda NSR 125R (1997)

Vlastník -JIM-
Vloženo 24.10.2010
Aktualizováno 11.1.2013

Honda: Krásná pohodlná a zároveň svižná motorka. Udělala na mě moc dobrý dojem i přesto že je starší tak je to prostě motorka s velkým srdcem.Pro 16 letý kluky jako jsem já, je to ideální motorka která vás naučí základy jak se chovat na asfaltu.

První dojmy - Prodáno!!! A tak trochu doufám že jí někdy ještě spatřím. Mám na ní ty nejlepší vzpomínky, s ní to všechno začlo a připravila mě na další krok. Spolehlivostí a čím koliv jiným nikdy nezradila a že to už nebyla žádná mladice, ba naopak zastínila i novější motorky. Co vyjížďka to najeto minimálně 300-350 km za den a 2 propálený nádrže k tomu, drahý ježdění pro tak mladýho kluka. Ale vždy jsem se vracel s velkým úsměvem, radostí, novýma zkušenostma a o tom to je :)! Jako každá dvacka, když už přece jen se vám nesevře prdel při každý druhý projetý zatáčce, tak je to upalovák jako kráva :). Na Mita a Rsky to přece jenom nemělo brzdama, podvozkem a maximální rychlostí, ale kde zaostávala po technických stránkách, tam to nahrazovala vaše odvaha a hlavně zápal proto být stále rychlejší a rychlejší. První kolínka, odřený stupačky, první menší hacoš který se ve zdravý ukočíroval ty nejlepší zážitky a přitom krušný chvilky v jednom. Jsem velmi rád že jsem si koupil právě tuhle!!! ;-) 2Stroke Power!!!

Byla za supr peníze po go novýma pneu. řetězovkou a vším co bylo potřeba pro začínajícího usmrkánka jako jsem byl já :).

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 06.03.11 v 14:12

NSR nezklame 10b

Nagash
Nagash napsal 24.10.10 v 22:35

NSR rulezz, taky jsem měl a chrochtal jsem si blahem

-JIM-
-JIM- napsal 24.10.10 v 17:53

Jojo diky moc tobě taky A jinak Gsxro máš vážně ligový mazel :)

WhiteS
WhiteS napsal 24.10.10 v 12:06

Bezkonkurenční! NSR je nejlepší 125 ccm! Jen krásné zážitky v sedle a krátkou zimu, Whites