MZ ETZ 251 (1990)

Vlastník Speedy_James
Vloženo 22.9.2010
Aktualizováno 20.2.2012

Bratrova MZ 251 ETZ s krásným lakem na zájezdové autobusy a po kompletní GO motoru, taková levná a nenáročná cestovka :)) (na prodej :( )

Při koupi této MZtky jsme byli šťastný, že do garáže přibyl jeden větší stroj.
Bohužel 2 měsíce po koupi se zadřela na pístu, tak se koupil nový píst a vše s tím společné...zase jsme chvíly pojezdili a za 1 tis km po pístu se zadřela na ojnici, takže to už byla velká smůla .

1 měsíc práce a čekání a když jsem motor konečně dodělal, tak mi bratr řekl, že jí prodá, kvůli těmto poruchám, jenže to mi teď přijde jako chyba, když se motor udělal komplet od šroubku znovu.

Na ten rok je výkonnostně dobrá a v porovnání s mojí 150kou i celkem pohodovější (nemusí se tolik vytáčet a působí dospěleji) jinak je to téměř to samé.

Jediné co musím vytknout výrobci je SPOJKA. S prominutím je to naprosto na hovno vymyšlené...

Jinak pohodlnej německej cestovní stroječek

NoFate
NoFate napsal 14.04.11 v 14:42

poctivá mašina 10b.

VíťaCZ
VíťaCZ napsal 12.04.11 v 19:28

pěkná motorečka

sooky
sooky napsal 13.12.10 v 15:25

Děkuji moc za komentář. Reagoval bych k němu. No ta ZX-10R byla pravdu silně předimenzovaná ( a jěště si vezmi naše silnice ), tudíž zbytečná a jen to stálo víc peněz a bolelo víc tělo při pomalý jízdě. Já jsme si tenkrát místo Fazera chtěl pořídít tu cbr 600f, ale nebyly penize tenkrat. Ta se mi libila... A ted uz jsem o ni neuvazoval, chtěl jsem hlavne dvouvalec, pohodicku a nahace, je pekny kdyz je videt motor a ram, pekne se meni i olej atd, ale zase fouka, ale jak rikam, pohodicka... Jinak ti musim pochvalit MZ, mas ji nadhernou, ja mel 150 a docela jsem si ji vymazlil, mrkni na profilu... Tak mnoho spokojenych km a stesti v nadchazejici motosezone 2011 Tom

Barney
Barney napsal 12.11.10 v 22:23