Aprilia Dorsoduro 750 (2008)

Vlastník mostar
Vloženo 7.9.2010
Aktualizováno 7.9.2010

dorsoduro neokoukany, zabavny, ale take zavality supermotard

Zalezi na vkusu, ale troufam si rict, ze Aprilia Dorsoduro patri k tem hezcim motorkam. Jak to u i italu byva, ma hodne sexy krivky s radou komponentu, ktere byste na japoncich casto marne hledali. At to jsou treba zlate upsidy nebo 6ti palcovy rafek a spoustu detailu, ktere delaj atraktivitu italskych motorek. Na Aprilce jsem najel cca 6tis kilometru, ale stacil jsem poznat, ze motor je na dvouvalce dost tocivy a pritom nema vycukany neklidny projev. Na palivovou mapu Touring je prijemna a pritom slusne jede. Na Sko uz to ma reakce o dost ostrejsi, i kdyz se stale stejnym vykonem. Na tuhke mapu by nejakej ten konik mohl pribyt. Brzdy jsou super. Je to zabavna motorka, ale nemuzu se zbavit pocitu, ze na supedmotarda je dost s nadvahou. Nemam zkusenost, ale rad bych vyzkousel nejakeho lehkeho motarda. To musi byt narez. Na tehle motorce se da za den ujet i vetsi porce kilometru nez jen divoceni kolem komina, ale tankovani kazdych 180 km me trochu s...lo. S batuzkem se da take neco ujet, netrapil jsem se, ale na jezdeni ve dvou jsou vazne jine motorky. Jinak s motorkou jsem nikdy nemel zadny problem a jen jsme litali.

My.Mischelle
My.Mischelle napsal 09.06.11 v 22:35

máš dobrý vkus

manxt6
manxt6 napsal 17.03.11 v 22:34

ahoj dal jsem 10b.za komentář a za krásu mota.jinak souhlasím,že na delší km jsou jiné mota.

kóča2
kóča2 napsal 09.10.10 v 20:36

Ahoj, po tvém dotazu na BMW už chápu důvod prodeje téhle kočky ty laufy jsou fakt super

Fucky
Fucky napsal 14.09.10 v 17:52

Moc krásná aprilka,nechápu důvod prodeje téhle kočky

adahaya
adahaya napsal 14.09.10 v 16:48

krasavecc ty laufy jsou taky