X-motos XB 33 (2009)

Vlastník MartyMx
Vloženo 19.8.2010
Aktualizováno 27.7.2015

Mam jí už rok a zatím si nemůžu stěžovat na to, že je to čína tak toho dost přežila i zažila:D a pořád drží :D

První dojmy - Na vyblbnutí někde na louce či lesní cestě je super. Samozřejmě je to čína, takže se musí po každý jízdě dotáhnout všechny šrouby nebo je vyměnit za kvalitnější.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo se chce třeba naučit jezdit na moto a líbí se mu hluboký zvuk 4t a nechce 2t, který mu hned vytahá ruce.

Jak už jsem psal mam jí rok a zatim sem měnil jenom olej, 2x zadní duši(moje chyba), lanka od spojky a od plynu, zadní brz. destičky( moje chyba protože při pádu sem ohnul brzdu a ta pak celou cestu brzdila až dobrzdila):D. Dá se říct že na ní jezdim denně a na to že je to čína tak drží. Prostě dobrej stroj na začátky. Jede jako drak, zatim nenastala žádná situace kde bych to nevyjel, zvuk má parádní skoro jako 600ccm :D

Už je to 6 let co jí mám a kupodivu drží pohromadě. Teda dostávala hodně zabrat, proto odešel centrální tlumič, ale jinak se vše obešlo bez větších problémů. Asi jsem vychytal dobrý kus. Nicméně doba pokročila, takže už bych volil jinou kvalitnější hračku. Na moto jsou origo díly, teda kromě tlumiče a pneu a dalších spotřebních serepetiček.

SuperSic58
SuperSic58 napsal 22.08.10 v 12:13