Suzuki GSF 1200S Bandit (2002)

Vlastník ROSTYK
Vloženo 2.6.2010
Aktualizováno 4.3.2012

Po B6 -pro mě jediná další volba-B12,tentokrát v esku

Dnes jsem si ji přivezl,takže zkušenosti zatím žádné.Oproti B6 samozřejmě výkon nahoru,jinak není co psát-bandit je bandit.Předchozí majitel ji vypiplal k dokonalosti takže naní není co dělat-širší řídítka,leštěné kola a víka,laďák Ixil prostě nádhera
Zatím najeto cca 900 km a max.spokojenost.O víkendu jsem na plnou nádrž naložený ve dvojko najel 310 km.Jinak opravdu silný cesťák,nemusí se tolik řadit jak na B6,kapota funguje skvěle,určitě to tolik nefouká.Gumy Conti road attack 2 super drží,o víkendu furt chcalo a mašina pěkně držela stopu.Výkon dostačující,určitě nějakou dobu nebudu měnit.Oproti šestce trochu těžší,zvlášť na parkovišti bez motoru to jde poznat.
Tak mašinu mám cca 2,5 měsíce,najeto cca 5000 km a vůbec nelituji výměny. Opravdu cesťák se vším všudy. Pohodlný,silný.Sice oproti B6 si veme trochu oleje,ale to je prý slabost těchto ročníku.Spotřeba se pohybuje pořád okolo 6 l. a to můžu tahat kolik chci,oproti šestce pohoda,tu když jsem potáh tak si vzala okolo 10 l.
Tak letos najeto 5700 km na b 12 a 1500 km na b6,celkově cca 7200 km,pohodová sezona bez průseru,takže spokojenost.Zadní guma je na plátně,takže jsem zazimoval,v tý zimě už mě to nebavilo,oblečený jak sněhulák a po každé vyjížďce mě bolely kolena.V zimě koupím gumu a budu se těšit na novou sezonu.
První pohodový rok co je bandit doma.Za rok najeto cca 8000 km.O vlastnostech bandita nemá cenu psát,je tu toho mraky,takže jenom můžu potvrdit že je to spolehlivá motorka,jak na blbnutí tak na cestování.Mění se jen spotřební věci,jinak na ty kiláky co má za sebou je v dobré kondici.Letos dovolená na Korsice ,tak doufám že to bude bez průseru a pak sem hodím pěkné foto...
Takže letos najeto cca 8400 km,až na spojku která mi odešla,tak super sezona.Dovolená vyšla skvěle,Glokner,Dolomity,Korsika,nějaké termály,takže max. spokojenost.

AlexBike
AlexBike napsal 12.11.12 v 15:01 10b.

Krásnej bandit

hlemejzd999
hlemejzd999 napsal 09.07.12 v 21:03

pěknej Bandit pičo ...v modré a eSko deset b.

Vlček
Vlček napsal 31.10.11 v 21:47

Parádní kousek spoustu krásných a bezpečných km na cestách přeje Vlček 10b Bandíkoj

Honza-suky
Honza-suky napsal 28.10.11 v 00:09

Moc pěkný Stroj ..10bodů. ..At dlouho slouží a co nejvíc Km sní..:)

Petr67
Petr67 napsal 21.10.11 v 16:30