Cagiva Raptor 1000 (2003)

Vlastník Frankie
Vloženo 3.5.2005
Aktualizováno 22.10.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 37 záznamů

findejs1310
findejs1310 napsal 12.01.21 v 08:20 10b.

Žádná tuctovka

jardakovarik
jardakovarik napsal 29.03.18 v 16:41 10b.

Dobrá a hlavně zachovalá moto. Přeji hodně km bez závad. Máš 10b

Pes69
Pes69 napsal 16.02.18 v 06:42

Dobrá recenze, krásná motorka. Já akorát prodal rivera a tvejm pocitům rozumím... Ale po pravdě, taky jsem už neměl sílu ho udržovat... No nic, za nahatou italku jde 10 bodů...

jerseySE
jerseySE napsal 19.10.17 v 07:29 10b.

Pořád si myslím že je lepší mít dvě motorky než dvě auta, takže se asi vzdám jednoho auta a k Tuonu bych něco nejnáročnějšího dvouválcového. A v hledáčku je Raptor a Falco.

raptor.uh
raptor.uh napsal 20.12.16 v 15:14

Mohu potvrdit, ze za Raptora se tezko hleda nahrada. S prvnim jsem mel pred nehodou temer 80.000km a motor slapal jak hodinky...

Rubi
Rubi napsal 03.06.16 v 08:45 10b.

Díky za koment a zjistila jsem,že jsem tu ještě nebyla ti popřát pohodu v sedle a dokopat to do té 100. Motorka je krásná a hlavně jezdí,co víc si přát...
10b

Hopkins
Hopkins napsal 06.05.16 v 12:40 10b.

Paráda! Zrovna koukám po Raptorech. SV1000 mě zklamalo, doufám že ten podvozek a brzdy budou sportovnější než SV.

Frankie napsal 27.03.16 v 19:43

No, když máš v garáži tři motorky, moc ty km už nepřibývají ale letos už mám jen dvě, takže by se to zase trochu hnout mohlo...momentálně je tam asi 84tis.km

Fycantrop
Fycantrop napsal 27.03.16 v 17:44 10b.

Táák a kolik je nalítáno teď ? Honem, hceme pravdu :)

Ritchy
Ritchy napsal 21.12.15 v 08:38 10b.

Takhle se mi líbí popis Mám teď na jednoho nabídku, tak do něj asi půjdu

GS-ko
GS-ko napsal 21.08.15 v 09:31 10b.

Parádně sepsány a samý kladný dojmy. Čím dál tím vic mě to k raptorovi táhne, díky tobě a dalším co o něm píší.

Nagash
Nagash napsal 30.07.15 v 12:35 9b.

Moc pěkný stroj a slušný km nájezd Paráda

TRIBES
TRIBES napsal 04.12.14 v 22:46

Chtělo by to nějakej update. Poslední záznam dva roky starej, jinak pecka 10b

Vaccel
Vaccel napsal 04.09.14 v 01:31 10b.

Raptor-1000V2
Raptor-1000V2 napsal 29.11.13 v 22:12

Moc pěknej stroj , mám na RAPTORY stejnej názor, je to zábavná originální univerzální motorka která mě nikdy nezklamala . Tak hodně šťastnejch km a brzké překonání 100000km...

holtík
holtík napsal 25.06.12 v 16:34

Tak co, jak jsi dojel domů. Já jel tak nějak po paměti. Za moto a tvé skvělé stránky musím dát desítku.

Red-Raptor
Red-Raptor napsal 22.08.10 v 23:29

maciiik
maciiik napsal 12.05.10 v 16:47

Ráno jsem procházel ze zvědavosti profily Raptorů (měl jsem na tři dny konče dneškem jednoho půjčeného od kamaráda) a u tebe čtu poruchy - 3x prasklé spojkové lanko... Hmm... Před obědem jsem vyrazil na zatáčky a po návratu zastavuju před garáží, chci tam lupnout neutrál, mačkám spojku a... "PENK!!!" Kurrrvadrááát!!! Jinak Raptor - super!

_Tomo_
_Tomo_ napsal 04.03.10 v 07:20

Masina je nadherna, urcite bych se ji nezbavoval i kdyby mela jen stat v garazi. Kdovi, co by se s ni pak delo, penez za nic bys uz moc stejne nedostal, jen by sis to vycital. Je to fesanda, presne takova, jak ma byt, jasnych 10b

JimHawkey
JimHawkey napsal 11.08.09 v 01:55

já myslim, že bys neměl prodávat a než dojde na světě ropa jezdit co to dá. motor to snad vydrží. koneckonců co jinýho za něj ne???

mista
mista napsal 06.08.09 v 20:16

Frankie napsal 22.01.09 v 14:07

VIPERy maji zvuk fakt hustej V dobe kdy jsem je kupoval byly jedny z levnejsich, objednaval jsem je v r.2006 na vystave a dali mi slevu ze 13tis. na 11tis. i s mezikusama ke svodum. Ja Raptorka prodavat zatim nebudu, jsem max. spokojenej.Stejne ma najeto pres 50tis.km a nikdo by nedocenil ze ty km jsou poctivy a radsi si koupi neco co je stoceny na polovic a bude tomu slepe verit

RC_PUMA
RC_PUMA napsal 03.12.08 v 20:06

Zdravim jak ti to bublá s tema ladakama od viperu?Jaje chtel taky ale ta cenasemi zdalamoc nakonec jsem koupil cesky SLK a parada,ale tak litrovej raptor musi mit hezkej zvuk i bez nich ne?jinak ho mas v peknym stavu..))za cas budu asi raptora prodavat,ale rikal jsem si ze jeto tak vzacnej kousek ze si ho dám na veteransky znacky a vystavimsiho v obejvaku:))

Mischel
Mischel napsal 09.07.08 v 07:40

Fakt paráda! Taky bych už chtěla mít tolik zkušeností a jízdy za sebou jako ty

napsal 25.11.07 v 20:16

Zase ti tam musím dát 10! To jinak nejde!!!

napsal 23.10.07 v 10:14

Kočena! Já fakt nevím, která barva je nejhezčí? Černá, červená, nebo modrá? Asi bych to vyřešil, kdybych vzal od každé jednu!!!

Nuni
Nuni napsal 16.05.07 v 18:22

ahoj poridil jsem ji za 95 000kc,ted vim o jedny na prodej,je to uplna vonavka je za 115 000kc ma najeto jen 2500km!!!kdyztak se ozvi a dam ti kontakt

Frankie napsal 05.06.06 v 14:28

Diky, vyridim obema jak jim to slusi <br />
Jinak dvouval zkus-jak jednou vyzkousis ten zatah, uz nebudes chtit nic jinyho...to mi ver ! Kamos ma GSXR750, vymenili jsme si na chvili masiny a tos mel videt jeho protahlej ksicht s tim ze jeho GSXR najednou vubec nejede (jasne ze jede, ale neni tam ten zatah a musis to furt tocit)

Pete-Biggy
Pete-Biggy napsal 01.05.06 v 19:59

Frankie moc pěkná máša, v té červené to je hooodně gut. Já zatím mimo Simáka a Jawky měl jen Japonce, ZXRo 400 a teď YZFo 750R. Mám rád razantnější jízdu, vytáčení, ale i přesto bych chtěl vyzkoušet dvouvál. A hlavně tento typ mašiny nebo např. Monster, to je prostě osobnost Díval jsem se na Tvou stránku na dvouválu a . Jo a máš móóc pěknou kočku, aspoň na té fotce vypadá velmi sympaticky. Že vzkazuju a ať Ti to jezdí

Špageťák
Špageťák napsal 07.02.06 v 11:17

Frankie,ty jsi z Tachova?Tam jsem dost často jezdil 10 let!Měl jsem odtamtud manželku a tím pádem dost známejch a příbuznejch.

Frankie napsal 20.08.05 v 10:09

Ad cestovani - trochu jsme projeli Alpy, za 6 dni 2000km a pohoda. Mladou dokonce min bolela pr.el nez na Fazeru <br />
Absence kapot vadila jen pri desti, ale to se stejne jezdi v prsaku (kdyz clovek musi) anebo vubec.<br />
Samozrejme ze kdybych tyhle km najel po Cechach,jsem z toho celej dobitej, ale tam maji super cesty.

Frankie napsal 20.08.05 v 10:06

Original se dela za cca 17 tis. ale ja sehnal od firmy www.hdcom.cz Matris za 10500,- a nemuzu si ho vynachvalit. Uz bych bez nej na Raptoru nevyjel !<br />
Kdybys chtel jeste cokoliv vedet, napis mi na mail, sem nechodim moc casto

napsal 12.08.05 v 09:47

Zdarec ,<br />
vlastním Raptora uz druhým rokem. Hned při koupi jsem se ptal na tlumič řízení. Nebyli to schopni sehnat a udajně se originál nedělá .Prosím poraď kde a zakolik. díky Jura

junior
junior napsal 18.06.05 v 11:43

Krásná mašina Frankie. Fakt povedená. Červená za červenou

napsal 05.05.05 v 16:08

Taky jsem se vetru bal, zvyklej na plokapotu u Fazera, ale se stitkem je to v pohode. A jeste porad je to nahac <br />
Stitek je dobrej ,s tim uz jsem to koupil.Do 150ti se s tim v pohode jezdit da skoro jako na polokapote,ale vys uz je to sakra znat a ackoliv masa jede 240km/h, od 180-ti vyse uz je to docela peklo, zalehnuti na nadrz nepomaha. Zatim jsem najel v kuse cca 300km a naklepanou pr.el jsem mel teda poradne. Ale zase to byly dost hrbaty cesty a ve dvou to drnca min, takze bych se toho cestovani az tak nebal

napsal 04.05.05 v 11:44

s tím cestováním...po 300km mě bolel zadek jako řidičeale je fakt, že naše cesty nejsou nic moc koukám na štítek... pořídím taky.. nad 175 mě to málem odfouklo

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 04.05.05 v 11:00

Moooc hezky Raptor. Skoda ze neni k mani v nejake solidni polokapote (V-Raptor se za polokapotu povazovat neda , jinak bych do nej taky sel... Kazdopadne jsem rad za kazdeho cloveka, ktery jezdi dvouval , ten zvuk a tah od spoda je proste mazec!!! Tak at ti dobre slape