Yamaha FZ6 S2 (2010)

Vlastník bryk
Vloženo 14.5.2010
Aktualizováno 6.4.2011

Moje prvni poradna motorka, snad mi bude slouzit dobre.

Je tomu asi 3 mesice, co jsem si splnil sen a koupil si (s urcitou dotaci rodicu) svoji prvni velkou motorku a rovnou funglovku. Ackoliv hodne lidi z CBR125 prechazi taktez na supersporty, me uz pred nejakym casem uchvatily nahace. FZ6 sem si vybral v prvni rade podle vzhedu a hned v druhe rade kvuli jejim jizdnim vlastnostem. Libi se mi, ze se s ni da jezdit jak klidne, tak nad 9000 otacek jako drak. Tedy tak aspon mini jeji vlastnici, me do rukou ridicak prijde az za tyden, takze do te doby musim susit hubu a smutne koukat :) Ale pak me ceka zajizdeni a moc se na nej tesim. Nejake dalsi postrehy napisu, az najedu alespon prvnich 1000km.

---

No sice uz mam motorku skoro presne rok, ale uprimne toho moc napsat nemohu. Minulou sezonu jsem najezdil jenom neco okolo 2500 km a s motorkou jsem se moc nezzil. Vzhledem k tomu, ze jsem mel at uz casove, ci jine problemy, na motorce jsem jezdil spis proto, aby mi nestala v garazi, nez proto, ze bych po tom skutecne touzil. Problem byl i to, ze jsem nikdy nevedel kam jet a obecne jsem sezonu koncil s vaznymi vazkami o tom, jestli jsem vubec koupil dobry bike. Nicmene veskere tyto uvahy vyplyvavy jednusse z toho, ze jsem se na motorce i hodne bal a zkratka si jizdu neuzival a spis nez se soustredit na techniku jizdy jsem mel neustale obavy z toho, ze z tamhlete zatacky vybafne autobus, nebo tam bude listi atd a proto jezdil ve vetsine pripadu az moc opatrne (i kdyz prislovi rika, ze opatrnosti neni nikdy dost, tady ji bylo uprimne az prehrsle).
Nicmene do nove sezony jsem vstoupil jinak. I kdyz v ni mam najeto zatim jen asi 200 km, tak me jizda zacala skutecne bavit, tam kde vim ze si to muzu dovolit se snazim si to co nejvice vychutnat a i jsem si o kus jistejsi pri jizde. Zaroven uz mam i napady kam jezdit, snazim se vyuzivat znalosti, ktere jsem pochytil na v minulem roce navstivene motoskole v Sosnove. Zanedlouho ziskam i partaka (kamarad si dela ridicak), tak uz nebudu muset jezdit sam a celkove vidim novou sezonu v pozitivnich svetlech. Zacinam ji s priblizne 2500 km na tachometru a rad bych je alespon o 10 000 dalsich rozsiril.

Najt_Rajdr
Najt_Rajdr napsal 20.06.10 v 11:08

Nová je prostě dobrá, S2 v naháči.. sluší ji to

nektarossi
nektarossi napsal 20.05.10 v 14:43

Gratuluju Taky jsem zajížděl a věř mi, že se budeš těšit, až jí budeš moc pořádně otevřít. Od 8000 výš už je pěknej hukot

Bystrčák
Bystrčák napsal 18.05.10 v 15:11

Pěkná, já jsem trochu starší a taky jsem sušil asi 14 dnů hubu. Určitě budeš spokojený.

Rakosnicek.
Rakosnicek. napsal 16.05.10 v 18:35

Krasavice ať slouží a hodně najetých KM bez nehod.