Yamaha FZ6 S2 (2007)

Vlastník Stanleeey
Vloženo 29.12.2013
Aktualizováno 10.9.2014

Akce ze dne na den. Známý si koupil nového supersporta a já už věděl že jeho vymazlenou Yamahu musím mít doma!

Motorka koupena od Známého

První dojmy - První dojmy jako bych jel na nové mašině. Všechno hezky fungovalo a motorka se mi jevila jako perfektní do ruky se super ovladatelností. První rovinka mi prozradila srdce z R6 :-)

Konečně jsem si splnil sen a pořídil si vysněnou šestku jezdím na motorce od mala a když jsem v 18ti prodal Hondu, tak nečekaně následovala dlouhá moto pauza s občasným vypůjčením cizího stroje, což prostě není ono. Ve svých 19ti letech se mi povedlo taky sejmout srnu na kámošově krosce a tato nepříjemná zkušenost mi změnila dost styl jízdy... Takže po 4 letech pauzy, obroušení čéšky a šotolinovém akné jsem konečně osedlal vlastní stroj a nemůžu se dočkat nastávající sezóny.

Teď musím dohánět stylem jízdy ty, co za mé aktivní doby byli řidiči 50ccm nebo čerství "dvácaři" :D a nyní už nějaký pátek sedlají silnější kubatury...

Na Yamazeee jsem najel během téměř konce sezóny(2013) cca 3000km a hned po koupi jsem musel řešit nové pneu a perfektní volba(Bridgestone BT S20 doporučuji). Moto se krásně překlápí a v zatáčkách je klidná a jistá.

Vzhledem k málemu množství km musím říct, že je to fajn všestranná mašina, ze které nebolí celý člověk po celodenním ježdění, pouze z ní mám po každé vyjížďce tak asi o 5 cm delší ruce

Podvozek a motor mi naprosto vyhovují, jen musím pořešit nějaký štítek kvůli nepříjemným turbulencím při vysokých rychlostech.

Dojmy a fota přidám během sezóny 2014, které se už teď nemůžu dočkat. Na fotce je Ducati GOmirecekGO z jedné z projížděk...

Dnes (17.2.2014) jsem to nevydržel a díky počasí jsem najel aspoň 60km kolem komína

context
context napsal 05.08.14 v 19:17 10b.

pěkný stroj, přejí hodně najetých km a dlouhou sezonu bez nehod

Šoty.
Šoty. napsal 18.02.14 v 12:53 10b.

Diky za koment jak tak koukam tak taky stastnej a vysmatej majitel,tak to ma bejt mnoho super km.v sedle této krasavice

Fujitsu
Fujitsu napsal 16.02.14 v 22:07 10b.

Butch-mt
Butch-mt napsal 02.01.14 v 12:25 10b.

Díky za komentář. Koukám na tu tvoji krasavici a věřím, že budeš spokojený. Tak si ji pořádně užij. Je to nádhera, dávám ti 10 bodů.

Petr_TA
Petr_TA napsal 29.12.13 v 08:40 10b.