Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník burak
Vloženo 28.3.2010
Aktualizováno 4.8.2013

Moje první velká motorka, kterou jsem si dovezl 27.3.2010. Po malym CBR 125 to byla velká změna, ale příjemná změna.

První dojmy - aaabbbcccdddeeefffggghhhchhhii ijjjkkklllmmmnnnooopppqqqrrrss stttuuuvvvxxxyyyzzz

27.3.2010 (22480km) [/b]Tak zkušenosti s touhle motorkou nemam vůbec žádný kromě ježdění po dvoře, ale to člověk pozná prd, takže víc dopíšu až mašinu trošku víc projedu, no už aby to bylo. Myslím, že si budem moc dobře rozumět, ale to ukáže až čas. Tak mi držte palce at to spolu zvládnem.

29.4.2010 Motorka je už doma ze servisu po seřízení ventilů, rozvodáků, výměně oleje, výměně řetězovky a po seškrcení, takže už jenom počkat, až mi přijde ze Suzuki doklad o seškrcení a může se vyrazit.

18.5.2010 Hurá konečně jsem vyrazil a musim říct, že jsem takovej úsměv dlouho neměl. Motorka mi hned sedla, jenom je trošku nezvyk ta váha v zatáčkách hlavně v malých rychlostech ale to se podá.

9.6.2010 (23130) Tak jsem se konečně dočkal a dal si svoje první kolínko v životě. Byl to pro mě opravdu úžasnej pocit.

30.6.2010 (23664) už mam za sebou necelých 1200km, tak už můžu trošku hodnotit. S motorkou jsem velice spokojený, jediný co bych jí vytknul jsou hodně chabý brzdy na kterých určitě časem zapracuju a měký vlnící se podvozek, hold to neni žádný supersport, ale i tak se s tim dá jet vcelku svižně. Výkon (25kw) mi přijde zatím dostačující, sice mě plný výkon láká, ale zatim mi tolik nechybí abych musel motorku na černo otvírat. Mezi klady bych určitě počítal vcelku silný výkon v nízkých otáčkách díky kterým se nemusí motorka tolik vytáčet a stačí jezdit do 5-7 tis. otáček.

13.7.2010 konečně jsem se poprvé podíval na okruh, sice to byla sosnová, ale pro SV je tento okruh úplně dostačující.

1.8.-4.8.2010 Konečně jsem absolvoval svojí první motodovolenou, s klukama jsme si objeli celou ČR a ty 4 dny jsem ujeli krásných 1327km. Bylo to moc fajn a už se těšim na příští rok až pojedem na slovensko.

6.8.-8.8.2010 Rack-Reyd - sice bylo hnusný počasí, ale i tam jsme si to tam moc užily.

8.8.2010 (26480) už spolu máme krásné 4000km. Zatím jsem s motorkou velice spokojený a to hlavně po tom co jsem si přitvrdil centrální tlumič a motorka už se tolik nevlní v zatáčkách a mam větší jistotu. Už mě ale láká vyndat ze šuplíku sadu na otevření, ale asi to ještě chvíli vydržím. Pokořím 5000km a uvidíme jestli otevřu nebo ne.

21.10.2010 (28676) Dneska jsem definitivn ukončil svojí první sezonu na SV. Za ten necelý rok jsem najel krásných 6200km. Jsem hrozně moc rád, že jsem si koupil zrovna SV, protože mě posunulo hodně dopředu. Zažil jsem na ní první kolínko a okruh, takže veliká spokojenost. Sezonu jsem oba přežily bez jediné újmy a doufám, že příští sezona bude stejně vydařená, ale najedeme více kilometrů.

Výbava:
Kombinéza 4SR RR Blue edition
Helma Nexx XR1.R café racer
Boty Alpinestars S-MX 5
Rukavice 4SR Cup Blue

21.5.2011 (30500) Po dlouhé době sem zase přispěji. S SV už máme spolu krásných 8000km a musím zaklepat, že bez jediného problému. S motorkou jsem se myslím už docela dobře zžil a moc si spolu rozumíme, i když těch 25kw není už to co to bývalo. Většina kamarádů si stále klepe na hlavu se slovy PROČ UŽ TO NEOTEVŘEŠ, ale já i přes to, že mi výkon už dost chybí jsem rád, že jsem to tak dlouho vydržel. Ale ten výkon mi už ale opravdu chybí, takže SV v blízké době otevřu.

23.6.2011 (31202) Po 8722km jsem se konečně odhodlal a otevřel SVéčko na plný výkon. Po necelých 9000 km si myslím, že jsem dostal motorku do ruky dost na to abych ji mohl otevřít. Dojmy po otevření jsou úžasné. Nemůsí se stále řadit a sbírá se lépe z nižších otáček. Co mě hodně překvapilo je, že jde na jedničku na zadní pouze plynem bez velkého snažení.

5.7.2011 (32400) Těsně předtím, než se mi podařilo pokořit 10000km na SV jsem s ním poprvné spadnul svojí vinou. Osudným se mi stal velký náklon v jedné zatáčce na červenohorském sedle a následný highsider.

7.7.2011 (33480) 11000km a zatím s SV maximální spokojenost. Výkon 52kw zatím stačí, ale podvozek už pomalu přestává stačit.

Sestřih z dovolené. Okolí Šternberka, Šumperka a Bruntálu je opravdu úžasné a nikdy jsem se nikde nesvezl, tak jako tam.

29.12.2011 Bohužel prodaná, ale doufám, že se o ní nový majitel postará jako já a odvděčí se mu stejně jako mě.

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 01.02.13 v 12:52 10b.

AB - FAB 104%

Lukas99
Lukas99 napsal 19.01.12 v 22:45

pěkný video, povedlo se a mašina nádherná

pavelzelda
pavelzelda napsal 10.10.11 v 09:14

Pěkný video člověk, když to vidí, tak by jen jezdil jen to klima

TheWitcher
TheWitcher napsal 29.09.11 v 17:37

10b krásné fotky luxusní stroj

AfroRR
AfroRR napsal 28.07.11 v 22:04

Dík za komentář, taky musim s chválou ven, parádně jí vodíš, fotky luxusní 10b rovněž