Suzuki TL 1000S (1997)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Ďuričko
Ďuričko napsal 30.09.10 v 11:58

Ahoj!Pěkně popsaný soužití,už to mam taky za sebou Pár věcí bylo taky nutný udělat,ale motor mě naštěstí nepotkal.Nevím co bych v takovym případě dělal
Jinak i když je teď moto z domu nejsem si zcela jistej,že tím moje anbáze s TL končí

mr_toshi
mr_toshi napsal 19.04.10 v 18:02

žiju si úplně stejný příběh, koupil jsem důvěřivě ojetinu, 2 roky jsem občas oblíknul montérky, nakonec se vysypaly šálky pod zadní ojnici - nedával jsem to ale spravovat, levněji mě vyšel jiný motor (jen spodek) a od té doby deluxe, olej Motul a silnější pružiny, brzdy 6pístky. Teď už jen benzín, olej a gumy (zadní 3x častěji než předek). Kdybych tenkrát věděl, že za motorku nakonec dám jednou tolik na postupném servisu, nepořizoval bych si ji. Jsem ale rád, že ji mám. Prostě srdeční záležitost. Rád jsem se pročítal tvou recenzí. Pěkně napsané

Hugo.R
Hugo.R napsal 31.03.10 v 17:06

Ahoj.

Prosel jsem celej Tvuj profil, vsechny stroje a taky fotky, hlavne ty historicky fotky z webu. Uzasny!

Verne popsany vlastnosti stroju i to jak jsi je vnimal Ty sam, spousta zajimavych detailu.
Taky je z toho citit ten punc 90-tych let, kdy se otevrely hranice se zapadem a vsechno bylo najednou uzasne novy a nepoznany. I to "motorkarstvi" asi tehdy bylo trochu jinsi nez dnes.

Proste supr pocteni. Diky a hodne stesti!

Sefo
Sefo napsal 25.02.10 v 15:33

Nakonec si to všchno docela dobře ošéfoval

KARDAN
KARDAN napsal 14.02.10 v 21:42

hezká recenze a bohužel pravda! ale kdyý ji miluješ, není co řešit