Suzuki GSF 1250S Bandit (2007)

Vlastník CBRider
Vloženo 31.1.2010
Aktualizováno 4.8.2013

Pohodlna, trochu cestovne zamerana moto, na ktorej sa da ale samozrejme aj zasportovat :)

První dojmy - Na motorke ma najviac zaujal brutálny záťah od najnižších otáčok! Teda sedel som na kedejakých motorkách, ale takýto super priebeh som na inej nezažil :-) Ďalšia vec ktorá mi nemohla uniknúť bola váha motorky, lebo okolo štvrť tony už je cítiť. Ale po rozbehu váha skoro zmizla a celkovo som sa z motorkou veľmi rýchlo zžil :-)

Moja prva moto s objemom na 1000ccm :D Tak Bandurika som kupil len minul rok v auguste (9/2009) ale stihol som na nom nabehat este 5000km do konca roka. Zatial maximalne kladne skusenosti, myslim ze som uz nasiel moto ktora mi vyhovuje :) Aj ked je pravda ze to si clovek mysli asi pri kazdej moto :) Ale v kazdom pripade, zatial maximalne vyhovuje mojim poziadavkam, mensie vyletiky, tento rok sa chystam uz aj do zahranicia, obcasne zasportovanie, nebol problem obrusit stupacky a dokonca aj vyfuk :D Cize zatial spokojny a dufam ze pri tejto moto uz ostanem nejaky ten rok :)
\r

\r
Takze sa hlasim po roku jazdenia na Bandaske a zatial stale hodnotim len a len kladne :) Co je u mna velky uspech, ze som ani po roku jazdenia na tej istej moto nezacal uvazovat nad zmenou :D Tento rok sme mali skratenu sezonu hlavne o Maj, kedy stale prsalo, ale aj tak som stihol najazdit do konca jula okolo 5500km. Zatial som z motorkou velmi spokojny a dufam, ze este dlho budem

Zdravím motorkári a motorkárky
Tak po krásnych 4 rokoch strávených v sedle Bandita, šla motorka ďalej. Bola to motorka ktorú som mal najdlhšie a aj som bol s ňou najspokojnejší! Ale stereotip je sviňa a pomaly vo mne rástla túžba po zmene a tak šiel ďalej... Dúfam že novému majiteľovi bude robiť len radosť a dlho slúžiť

ZZR1200
ZZR1200 napsal 17.10.10 v 19:54

První co jsem namontoval na novýho Bandita byl padákový rám kolem motoru.. Ušetřilo by ti to spoustu peněz..

Ben-harmonika
Ben-harmonika napsal 02.02.10 v 13:12

Vítej mezi velký kluky, drž pneu na asfaltě a hodně pohodovejch kilometrů Máš 10

CBRider
CBRider napsal 01.02.10 v 07:00

Dakujem chlapci, aj ja dufam ze bude slapat a prajem aj ja vam hodne stastnych km
A kury72, len strasne malo chybalo, aby som si kupil presne to co mas ty , ale nakoniec pohodlie zvytazilo

Pája13
Pája13 napsal 31.01.10 v 15:53

Krasavec.Ať šlape.Dávám 10.

AdamVS
AdamVS napsal 31.01.10 v 13:16

moc pěkná mašina krátkou zimu a spokojenou další sezonu