Yamaha XJ6 Diversion (2009)

Vlastník lesac
Vloženo 10.1.2010
Aktualizováno 6.9.2010

Pohodová motorka, čtyřválec, dostatečný výkon pro mne

V dávné minulosti zkušenosti s Jawou 05, Jawou Bizon 350, potom dlouhá pauza daná okolnostmi (pouhé pošilhávání po motorkách s pocitem, že se mne to už netýká a lítost). Vloni, v roce 2009 jsem se odhodlal a po dlouhém zvažování pro a proti jsem si pořídil novou Yamahu XJ6 Diversion. Výběr byl dán takto - výkon odspodu, ovladatelnost, výška sedla, možnost jízdy na kochání i "zajezdit si" pokud je nálada. Z počátku mne otravovalo omezení otáček v záběhu motoru, ale po překonání této věci mne jen těšilo se svézt. Mám najeto 3000 km, zatím žádná zrada, jen pohoda. Výkon (80 koní) mi bohatě stačí a jet na jeden zátah 200 až 250 km je v pohodě. Malá výtka k řazení - pokud je v pohybu, tak řadí bezvadně, ale po zastavení (např. na křižovatce) je někdy problém tam zařadit 1 třeba z 3. To je ale jen otázka zvyku. Spotřeba 4,5 litru je také hezká.

context
context napsal 13.06.14 v 18:31 10b.

krásná xj6 ,taky si ji časem pořídím k mému MT-čku, tak ať ti dlouho slouží a přeji dlouhou sezonu bez nehod

SamSidonius
SamSidonius napsal 05.03.11 v 15:47

Pokud nejde zařadit jednička v klidu, zkus o pár cm pohnout motorkou a pak tam jde jak po másle. Jinak přeji mnoho pohodových km !!!

radek_
radek_ napsal 01.07.10 v 17:39

Ahoj, hezká moto a při řazení na jedna zkus trochu povolit spojku a pak zase zmáčknout

Mach1
Mach1 napsal 19.06.10 v 13:19

Moc hezká

RickVFR
RickVFR napsal 20.04.10 v 00:58

Pekný motocykel. Yamaha má suverejne dizajnovo najkrajšie motocykle! Nech vám dobre slúži. Prajem vela štastných kilometrov a davam 10 b