Simson S 51 Enduro (1984)

Vlastník Aleš-ák
Vloženo 31.10.2009
Aktualizováno 21.1.2013

Tuning kit 70/2.Snížená hlava,G.O motoru,klikovka S70,Amal 21T,sportovní filtr,výfuk RZT,17ti zub,fajfka NGK,tuningová řadička,nová elektrika,neony,čirá skla,zabudovaný repráky,blastry,nové pneu,upravená zadní část,leštěný hlinik...

První dojmy - Dobré

20.1.2011 PRODÁNO
15.1 2011 se mi ozval nějaký pán z Bechyně ,měl zájem o Simsona.Po pár dnech si pro něj přijel.Prý bude se Simsonem jezdit do práce.Tak ať mu slouží bez poruch

Úvodem
Po Simsonu jsem toužil už od svých 9 let!Od té doby jsem brouzdal po internetu a vybíral.Bylo mi 13 let,když jsem si Simsona přivezl domů ..V té době jsem ještě o mechanických stránkách moc nevěděl a proto, jsem se naučil díky simsonu opravovat od motoru až po elektronickou část...

Simsona jsem koupil 10.7. 2009...Koupil jsem ho od jednoho kluka,který inzeroval a poté tvrdil,že motorka je po GO, ale podle stavu nebyla.Přijel jsem pro Simsona a bylo vše naprosto v pořádku.Chytl na první šlápnutí,rozhodl jsem se,že Simsona koupím.Když jsme Simsona přivezli domů,nechtěl naskočit a neházel jiskru..Takže první co bylo,začala se dělat elektrika,protože to bylo vše spatlaný-místy vedl drát a v půli cesty byl přešťíplý..Když se elektronika dodělala ,motor hned začal fungovat ,ale jen jak se zahřál,tak chcípl.Tak motor putoval na generální opravu ..Simson se dal za nějaký čas do pořádku..
Doufám,že bude sloužit dlouho bez závad.Dával jsem si závody také s S70tkovým Simsonem a byl jsem rychlejší,pomocí dlouhých převodů,které na Simsonu mám

Úpravy motoru:
Svíčka s fajfkou NGK, Amal 21T,válec 70/2,sportovní kliková hřídel S70,ložiska v motoru,snížená hlava,výfuk RZT,sportovní filtr,tuningová řadička,sada gufer v motoru,koš spojky,olej,řetězová sada,nový pravý kryt motoru,spojkové lanko,snímač,cívka zapalování,sada těsnění,tuningový víčko oleje a spojky.

Úpravy vzhledu:
Modrá metalíza,černý lesklý rám,blastry,gripy,chrom kapkové zrcátka,samolepky,čirá světla,seříznutý zadní blatník s úpravou zadního světla,neony,stříbrný držák sytiče a přerušovače,držák tachometru,leštěný chrom,repro,vyvýšená zadní část,imbusové šrouby po celé motorce,upravené přední vidlice,centrální a boční stojan se stupačkami,upravený palivový kohout.

Najeté km:
sezóna 2009-250Km .
sezóna 2010-1213Km.
sezóna 2011-3Km
Konečné kilometry jsou 1466km.

Kvalty/rychlost:
1. 20km/h
2. 35km/h
3. 45km/h
4. 80km/h

speroure
speroure napsal 14.08.16 v 23:26 10b.

Jéé, to jsi ty z fora simson v iglů Supééér símson

Behysek
Behysek napsal 29.03.12 v 15:17

Krásný stroj, vážně smekám. To by mě bylo i líto prodat! Fakt nádhera. Asi ses o něm velmi slušně staral ;) 10b

Kubik123
Kubik123 napsal 08.02.12 v 16:22

Nádherný stroj,udělal si z něho fešáka co solidně jede:)

-ARMIN-
-ARMIN- napsal 09.12.11 v 18:49

krasa ... sak zname z iglu :) 10

peaceices
peaceices napsal 05.12.11 v 21:24

To že je to nejlépe hodnocený simák, hovoří samo za sebe!Máš dalších 10b!