Jawa 50/21 Pionýr (1975)

Aktualizováno 29.5.2011

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Novoročně na Ještěd!

Když jsem den před akcí, předposlení večer roku 2010 seděl v garáži u motorky, ještě mi asi nějak nedocházelo jak je to bláznivá akce, dodělávál jsme poslední přípravy, bohužel opět píchlé zadní kolo (resp. není píchnutý

Vloženo: 01.01.2011
    Uskutečněno: 01.01.2011
  • Z problému do problému

Bohužel se mi přihodilo že se šteft ve válci na výfuk protočil a zničil se vnitřní závit, takže mi ve škole udělali větší závit i nový šteft (děkuji mistrovi), potom sem musel vzít pilník, upravit těsnění i koleno, na pl

Vloženo: 09.10.2010
    Uskutečněno: 09.10.2010
  • Repliky nekupovat

O problémech s replikami dílů jsem již psal, a opět tu mám další problém. Kupoval jsem nové šoupátko do karburátoru, všechno v pořádku, co se na takové věci může zničit že? Po nějaké chvíli mě zarazil to že nemůžu dát p

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.09.2010
    Uskutečněno: 27.09.2010
  • Pár "úprav" a vyjížďky :)

Pionýr vždycky dělá velkou radost, pak se najednou všechno po... kazí tak to hodim do garáže a trucuju :) za čas se k němu vrátim, dám ho do kupy a tak pořád dokola. Poslední problém byl, že pionýr jel, a pak z ničeho ni

Vloženo: 25.08.2010
    Uskutečněno: 25.08.2010
  • Když se ladí pionýr

Při zajíždění se objevilo pár problémů, postupem času pionýr ztratil výkon ohromným zpusobem, že nebyl skoro použitelnej. Podle barvy svíčky sem začal ochuzením směsy, protože byla až příliš bohatá přestože se zajíždí. D

Vloženo: 17.06.2010
    Uskutečněno: 17.06.2010
  • Comeback :)

Konečně se vše hnulo, já sebral peníze a řekl sem si, pionýr pojede, a ne jen tak! Kompletní oprava motoru, motor je sériový, jen se trochu vychytali jeho slabosti.. Např. jsem koupil ferodové lamely, ojnici CKR na jehlá

Vloženo: 04.05.2010
    Uskutečněno: 04.05.2010
  • Smrt pístu

Už je to dýl, jeli jsme večer na projíždku, potom přišel kopeček, podřadil jsem a v tu chvíli drc velká rána, kolo se bloklo... Bylo mi jasny co se stalo... Olej 1:33 mogul, filtr vzduchu ok, ale věděl sem že motor něk

Vloženo: 12.12.2009
    Uskutečněno: 12.12.2009