Aprilia AF1 Futura 125 (1992)

Vlastník LukyEs
Vloženo 26.12.2007
Aktualizováno 17.2.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 25 záznamů

Šimi.HK
Šimi.HK napsal 09.12.08 v 09:45

Pěkná udělal jsi dobřw mám ji taky a nestěžuju si

LukyEs napsal 11.07.08 v 12:09

už sem na to přišeluž jedu normalně

LukyEs napsal 25.06.08 v 09:45

sakra...nemuzu tu motorku ve trojce dat do vic jak 8 a pul tisice otaček a čtverka už se dusi...ze začatku to šlo...ale ted uz ne...kdyz sem tam mel benzin ...95 tak to šlo...tej je tam 100 a nejde to...nevite co s tim?

LukyEs napsal 12.06.08 v 12:44

už vím . už sem si na ni zajezdil..konecne.pred 5 dnama sem udelal papiry.a ted uz na ne jen cekam.je to strasne..neni nic horšího než čekat na řidičak...časem sem dam ještě lepší fotky...tyto už sou stare...i ty neony sem vyfotim a diky jak si to pekne pochvalil...nekdy treba zajedem

Lume123
Lume123 napsal 21.05.08 v 17:06

pekna motorka,jsem z prostejova to je kousek muzem nekdy zajezdit,fakt pekna, a uz vis pri kolikati otacek radit? esik ne tak ja ti poradim..

LukyEs napsal 21.05.08 v 11:48

jj diky moc za radu.. pište heště nějake rady... mimochodem...s motorkou uz sem se hodne vyhral...uz ma i neony.. piste piste moc vsem děkuju za rady...a taky vam preju bezbečnou jizdu na vašich motorkach:)

Stanlyvrahoun
Stanlyvrahoun napsal 15.05.08 v 21:12

K tem olejum,nemate pravdu stim ze je lepsi nejrazi ojel.Mam motku od znamyho co dela 20 let v nemecky yamaze a testuje motorky na okruhy tak mi rikal ze ty motoru nejsou delany na syntetiku ze se tim spis kurvej ze sou na mineralni the best tak nevim no prece jen tomu hodne rozumi.Jinak pekna masina a vim jaky to je nemoc jezdit s papirama preju hodne km super jizd.

LukyEs napsal 16.04.08 v 10:13

no jasne...ale papiry ještě nemam...ale fakt super mašina doporočuju všem

MarekCBR
MarekCBR napsal 24.03.08 v 09:05

Tak co už ses rozjezdil? Sám i ve dvou? Nebo pořád bádáš? Jak to jede, jaký zážitky, zkušenosti?

LukyEs napsal 27.12.07 v 14:15

jasny diky ...dam na tvoje slova .... pište lidi pište ...moc mi to pomaha.....aspon se konečně pořadně něco dozvím.... ...aspon neumřu blbý....no ...ikdyž

Rossic@ napsal 27.12.07 v 13:44

No proste s citem uvidis ale taky jiny ve 2 jet az povezes holku na koupak nebo nekam tak taky jina jizda vsechno vytrenujes .... jezdi jak umis a neprecenovat pak clovek rozseka kdyz mysli ze umi ridit :/ ..... preju mnoho stastnych KM bez nehod a at slouzi a ty ji tez

LukyEs napsal 27.12.07 v 13:04

LukyEs napsal 27.12.07 v 13:03

děkuju moc hoši za rady ...určitě to využiju....diky moc taky přeju mnoho štastnych Km.... a mužete psat dal kdo něco o ty motorce ví motorka se mi moc libi dostal sem ji na vanoce a je opravdu krasna .. ale byly s ni trosku problemy par padu atd atd ...ale predchozi majtel do jeji opravy vrazil víc jak 30 000 takže nic nejde poznat nova kapotaž vypada krásně ...a opravy motoru se zdařily a ted už by měla jet tak jak by měla jet

smazany27088
smazany27088 napsal 27.12.07 v 12:24

tykraaaaaaaaaaavo tak ta vypada hooodne luxusne. Ja bych rekl 125 ale kdyz &quot;jen&quot; padesatka... at lita.. ja myslim ze 110 ti pojede urcite, jen se k ni chovej jak mas.. zadny picoviny az neskoncis v prvni zatacce..<br />
a s tim razenim.. nevim, na mym cebru sem jel jednou, asi 2 km , byla trochu zahrata, tak prvne sem radil asi pri 7 000 a a pak sem ji dupal az na 11 000 ale uz to bylo moc, na cebru tak tech 9000 ideal, ale toto je dvoutakt , takze nevim,.. to vozkousis.. jhlavne nez to zacnes vytacet tak zahrat at se ti to nevysere... hodne stastnych km chlape

Rossic@ napsal 27.12.07 v 11:32

Ty jo hele si myslim ze to musis citit kdy zaradit kazda motka se radi ruzne v ruznych otackach uslysis jestli dusi nebo az moc rve ......... ale jak tady typek psal ze neleje kvalitni olej na to bych dal bacha radsi bych si pripatil nez abych potom daval za novej motor <br />
<br />
silnice 50 jezdej cca max bud 120 muze i 90 je ruzny jak mas otevrenej vykon vel karburatoru ap. blbosti taky tomu zas extra nerozumim tak se mej zdar ;)

LukyEs napsal 27.12.07 v 11:12

Ještě sem se chtěl zeptat ..... s tatˇkou sme se projižděly a skoušely sme jak to jede ...byl tam ale problem v tom ze sme jely a neveděly sme přesně na kolikati otačkach přibližně přeřadit ...jednička se rozjižděla podle mě celkem pomalu ......při vytočení otaček asi na 8 000 sme přeřadily na dvojku to sme vytočily taky nejak kolem 8 000 otaček ...a pak se trojka jakoby dusila.....pokud by tu byl někdo tak hodny a skušeny s touto motorkou tak pls. napište mi tu někdo základní ionformace.....kolik todá...kdy asi řadit ....atd. atd. děkuju moc....mate to u mě

LukyEs napsal 27.12.07 v 10:55

Díky hoši ...ne to neni sestra je to moje holka víte omlouvam se pokud sem napišu nějakou kravinu moc se v tom ještě neviznam .....takže předem díky za opravení mích chyb....ma to kapotáž z Aprilie AF1 125 ale je to jenom 50ccm ...takže se moc nebojím že se na tom vysekam .....jet na tom nemužu ..nemam papiry a tatik mi to nechce dovoli ...prosimvas nevite kolik priblizne na tom muzu dat v max.rychlosti ....? Diky ...a moc děkuju za pochvalu všem

napsal 26.12.07 v 21:59

nevim co mate furt s kvalitnim volejem leju do nsr 125 minerál od pumpy a jede jak vinko

biiagi
biiagi napsal 26.12.07 v 20:24

Dobra bikere ja si taky v 15 koupil to co mam a futura je tez dobre kdysi mel bratr AF1 jeste s kulatyma svetlama tak hlavne do toho kup nejakej dobrej olej a dlouho zahrivej at se ti to hned nevysere ale preju co nejvice chvil na motorce ne vedle se sroubovakem tak hodne km bez nehod

Rossic@ napsal 26.12.07 v 18:59

Zdar motka pekna ale pak me zaujala blondska :D co tam ji trci jenom vlasy hele mejse cuz a pozdravuj :D

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 26.12.07 v 18:54

ta stříbrná se mi líbí

11Bruno4
11Bruno4 napsal 26.12.07 v 18:50

Na tomto soustruhu delam na praxi <br />
Ale nemnel by si zacinat na nejsilnejsi 125 bo se hned ze zacatku nekde vymeles.Jinak preju co nejvic km bez nehod<br />
PS: ta blondinka vzadu je sestra?

MarekCBR
MarekCBR napsal 26.12.07 v 18:20

Hmm na 15 let dobrá mašinka, já měl v 15 taky &quot;jen&quot; pincka. Taky jsem ji kdysi sháněl Jo a na řidičák čekám taky, jen na jaře udělám závěrky akorát na trochu jinou skupinu Jo a dobrej soustruh v zadu ten bych teď bral asi raděj jak tu motku... heh tak ať jezdí...hlavně bez nehod

napsal 26.12.07 v 18:16

čus jakej je to typ r nebo sm dík.

Ráďouš
Ráďouš napsal 26.12.07 v 18:15