Honda NSR 125R (1991)

Vlastník jimmy264
Vloženo 23.7.2009
Aktualizováno 25.2.2010

Motorku vlastním od 18. května 2009, moc jsme toho spolu nenajezdili, cca 500km, papíry budou na jaře
P-R-O-D-Á-N-O 17.10

Zatím toho sem moc nenapíšu, až časem, jinak koupil jsem ji po novym laku, akorát plasty nebyly pořádně přidělaný, to už je napraveno. Dost lidí podle vzhledu tipuje, že je to silnější motorka, ale to je jen tim, že má mohutný plasty. Motorka má nalítáno 42 000km, ale motor je v celkem dobrym stavu. moje problémy: nebylo těsnění u termostatu, takže se ztrácelo chladící médium, ale to se za závadu počítat nedá, to tam prostě nebylo, a jediná opravdová závada, že odešla indukční cívka, jinak zatim je vše ok

..Roko..
..Roko.. napsal 17.09.09 v 19:39

čao..No s kitem jsem ji už koupil..Podle majitele po go motoru..po cca 3tkm odešly ložiska na klice a ten první píst na té fotce vlevo je ten píst po GO (a ten go neviděl ani z rychlíku)..Pokud ti můžu doporučit, žádnej kit nedávej..takový rozdíl to není a je lepší počkat na něakou 500-600ccm než lovit pár koníků na 125ce..

jimmy264
jimmy264 napsal 16.08.09 v 23:44

zatim na to nejsou finance, ale těch 21kw zatim stačí

..Roko..
..Roko.. napsal 15.08.09 v 10:11

Z vlastní zkušenosti, žádnej italskej kit nato nedávej..Ten výkon navíc ,draze zaplatíš na spolehlivosti..

jimmy264
jimmy264 napsal 24.07.09 v 09:14

já mam problém s obojim

CryingDragon
CryingDragon napsal 24.07.09 v 00:42

Sakra já mněl za to že japonské 125 jsou hubené a vypadají spíše jako 50 tky, tak tuhle bych teda chtěl vydět na vlastní oči. Jinak samo že za 10 b a ps: až sem začnou chodit poldové a budou koukat kde co kdo píše tak si pak mužou někde počkat a maji vyděláno (bud je to rychlost nebo to že papiry ještě nejsou )