Suzuki SV 650S (2008)

Vlastník tardyfe
Vloženo 19.6.2009
Aktualizováno 22.2.2024

Tak 18.6.09 se stal můj sen skutečností a já si pořídila Suzuki SV650S je to kráska s bílou perletí,bohužel jsem musela dát gelové snížené sedlo abych aspon trošku došlápla na zem,ale jinak je naprosto dokonalá a hlavně je moje

První dojmy - Tak už spolu máme najeto 1250km a nemužu si stěžovat jede užasně nemám žádnej problém zatim a doufám,že ani žádný nebude,zítra nás čeká garančka a pak budem dál trandit po výletech po čechách. zatim mi nedělá dvouvál problémy,sice přechod na nižší rychlostní stupen je trošku znát,ale když si na to dávám pozor tak to je v pohodě uvidíme po dalších kilometrech,ted tech zkušeností moc neni :-) ale snažim se

Tak najeto 2000tis km a nemužu si jí vynachválit

Najeto 4300km za měsíc a půl,což je jasný,že na tom sedim pořád baví mě to na ní čím dál tim víc,pokaždý zijstim co všechno zvládne.

je pohodlná, delší cesty zvládám v pohodě i když to snížené gelové sedlo mi přijde docela tvrdý na příští sezonu vrátim originál červený sedlo.jinak mě z ní nebolej ruce nic jen zadek ze sedla plánujeme dovolenou v Itálii tak sem zvědavá jak to spolu zvládnem

tak máme najeto 7800km projeli jsme se i k moři a to do Itálie do městečka Lignano Sabbiadoro, dále jsme si s kočkou prohlídly Benátky a projeli jsme se i Italskéma alpama no nádhera co vám budu povídat, sice v těch alpách to nebylo zrovna to pravé ořechové,jeli jsme dost prašné a uzké cestičkya samá serpentýna a myslim si,že SVčko na tohle neni dělaný a že bych krásu této cesty více ocenila jiném typu motorky,ale jakmile se najelo na super asfalt tak to byla užasná jízda z druhé strany alp již na Rakouské straně to byl opravdu zážitek.neměla sjem jediný problém s kočkou jela uplně dokonale.jen co mě docela dost překvapilo je jak se docela hřála občas jsme měli i 106C a to mi přišlo už docela dost,je fakt že v Itálii bylo vedro,ale byli jsme tam tři na Svčkách akluci neměli nikdy tak zahřáto.nevim čim to je. alejinak jak říkám bez problému dokonce jsem byla překvapená že po 830km které jsem jeli 14,5hodiny mě neboleli záda a ruce,jen zadek ten mě teda bolel festově to sedlo je fakt tvrdý mám snížené gelové sedlo a jako nic moc.jsem zvědavá kam se s kočkou ještě podíváme

no tak se už letos nikam nepodíváme

tak jsem asi skončila no,dnes 10.9.09 jsem se vysekala, olej na silnici a hup a bylo to letěla jsem v kilu 100metrů v asfaltu a skončila 4metry ve škarpě.motorka nepojízdná,a řidič taky nepojízdnej,vrátila sjem se z urgentu v Motole,mám ortezu a berle.uvidíme zítra jak to rozhodnou zati mto v lepšim případě vypadá jen na 5-6týdnů s ortezou a berlema a v horšim mi zítra řeknou že operace. tak držte palce

25.9.09 no jo no už mi to řekli,čeká mě operace kolene jtermín je 19.10.09 tak držte palce

jinak kočička už je miláček muj odtrojená světlomety netknuté zaplatpánbůh ale jinak plasty teda nic moc no, ted si pro ně v týdnu přijede kámoš a svaří mi je nějak do kupy tak uvidíme co dál

27.10.2009
tak operaci mi odložili no fuck to nehodlám řešit
ale kočička má opravenou nádrž jupííí a už se chystaj i plasty jen co se svaří pujdpu do laku bílá perleť, už jsem sehnala i podsedlový plasty takže jí už nebude z kabátku chybět nic ba naopak něco jí přidáme bílej klín pod motor a spodní kryt sedla také bílý
tak doufám,že to všechno klapne, jediný co je ted asi jako nejvíc co řešim je to kde narovnat podsedlovej rám.

12.1.2010
Tak je rok 2010 a moje kočička je již skoro opravená,jediné co ted shánim je podsedlovej rám, ale je v německu za docela dobré ceny než tady v čechách takže by to neměl být problém. Díky skvělému kamarádovi PepoviGSXR který mi celou dobu pomáhá a vše opravuje mám kočičku již kompletně v novym laku a dokonce je to i origo bílá perleť takže nádhera,ještě lepší než předtim. a docela si troufnu říci,že je to skoro opravený co jsem nadrobila jen se holt bude muset láska dát zase do pořádku a pořádně dát do kupy po dílech

Sphere

Krááásný bílý SV-čko...super kombinace
Přeju moc štastných kilometrů a hlavně bez pádu slečííínko dávám 10b

BadRX
BadRX napsal 06.05.10 v 08:58

Ahoj holko, eSVecko v te bile je krasny a moc Vam to spolu sekne! A jsi z Nusli, tak to mam radost ze mam sousedku motorkarku Doufam, ze nozka uz je OK stejne jak ta masinka! Tak preju hodne radosti a stastnych kilasku...

milan39
milan39 napsal 17.04.10 v 12:34

tyhle nový SV sou fakt nádherný a ještě ta bílá perleť 10b.

RickVFR
RickVFR napsal 12.04.10 v 01:28

Fajná Biela SVčka, tak nech slúži a robí iba radosť. prajem hodne šťastných km bez nehody a dávam 10 b