Kawasaki ZX-10R Ninja (2004)

Vlastník funsmaker
Vloženo 12.6.2009
Aktualizováno 26.6.2011

Tak se mi dostala do rukou tahle krasavice.přisla logicky po ZX-9tce. Zatím maximální spokojenost!!!

A moje prvotní dojmy po těch pár najetých kilometrech???zatím žádné překvapení.vše co jsem očekával: Výkonu na rozdávání,slabší brzdy-zřejmě jako následek absence radiální brzdové pumpy...,nepřesná převodovka-občas pri razeni bez spojky se vam tam podaří dát nějaký ten slepý neutrál :) celkově nervózní dojem.ale v globalním měřítku vše odpuštěno!!! Jelikož považuji modelovou řadu 2004-2005 za nejvydařenější co se vzhledu a osobitého dojmu týče jdou všechny tyto negace stranou :) Zatím velká spokojenost a dobrý pocit z jízdy.Jo a antihoping je užasná věc :) konecne uz zadne zasekávání zadního kola !!!

1.5.2010 přibyl laděný výfuk Arrow se kterým moto dostalo jemný sportovní zvuk,dále padací protektory,nove pneu a ještě přibude kryt zadního sedla.

5.6. konečně nasazena nová radialní pumpa ale ne brembo ale PT tuning od kamarada Pavla-nastalo rapidni zlepseni brzdného účinku-konečne už vím co to je brzdit jen dvěma prsty a ne celou rukou jak tomu bylo dříve a uz zadne propadání se páčky až k řidítku.Velka spokojenost,jeste malinko tvrdsi desky a neni co resit.

LiborCBR
LiborCBR napsal 18.09.11 v 16:51

Tak o téhle mašině jsem taky uvažoval. Dávám 10 a přeji Ti hodně rychlých kilometrů.

Bubrak-ZX10R
Bubrak-ZX10R napsal 07.09.11 v 00:09

ta bila je moc pekna s tou brzdou - me pomohla vymena brzdicu za Nissin, podle me ta radial pumpa ti stejne casem po zatezi pricvakne k riditku, tak to dela radiala na 06, ale ucinek bude urcite lepsi tomu verim, radialu mam doma nachystanou ale po vymene brzdicu ji uz tak nutne nepotrebuju

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 21.06.11 v 15:22

Dali.K
Dali.K napsal 12.05.11 v 14:22

v té bíle je ohodně hezčí sráči :)

Myška...
Myška... napsal 21.01.11 v 19:50