Honda CBR 600F (2000)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Karlosito
Karlosito napsal 07.02.12 v 23:32

jelikoz tu tvoji krasavici znam (myslim CBR-ku) je to jasnych 10b. Spolehliva, neremca a hlavne malo zere

Lucky.CBR napsal 29.10.09 v 12:26

díky všem za body. Jak vidno, originál lauf má útrum,stejně jako originální blinkry. Vincek není špatnej a po sednutí vaty je to lepší než na začátku,ale Arrow se mi líbí víc,má hlubší zvuk,což se mi moc líbí-nesnáším uřvaný plechovky typu czech made. Sorry,ale ty roury za 3 tis. jsou uřvaný a nesnáším být přejížděn strojem s těmito laufy,je to prostě na infarkt.
Ale co přijde po téhle motorce nevím, líbí se mi Blade do roku výroby 2003,ale pro dva už to moc není a sám prakticky nejezdím. Polokapotu nechci,tak snad nová bílá hayabusa jak jsem řekl,dnes už tyhle sportovně-cestovní motorky nikdo nedělá a je to škoda,tak budu na Cebře asi do důchodu.
Tak všem přeju splněný sny a ať nám ta zimní pauza rychle uteče.

Romec
Romec napsal 22.10.09 v 20:26

Myslel sem MOTORKA a né morka

Romec
Romec napsal 22.10.09 v 20:24

Pěkná morka a zvuk s Leo Vince je skvělý Jo a taky by mě zajmalo co kůpit po téhle motce,něco cestovně sportovního.Jestli máš už nějaký tip,tak se poděl za motom ti dávám jasných 10bodů

_BoB_
_BoB_ napsal 28.08.09 v 09:33

Nádhernej kousek, Přesně takovej jsem vždy chtěl ještě když jsem byl na škole. Škoda,že jsem poznal GSX-Rka :)

Fid0
Fid0 napsal 14.08.09 v 22:41

pěkný CBRo , tak ať to šlape a hlavně bez karambolů 10 jak vyšitejch snad přiští rok bude větší sestřička toho mýho prcka 8-)

WilliS
WilliS napsal 17.05.09 v 15:35

Chuzzz máš bomba CBR, jestli se mi to povede, tak bych mohl mít během pár týdnů taky takovou, no těším se jak malý kluk K té spotřebě, jaká je když jezdíš normálním tempem s občasným protočením k vyšším otáčkám? Já sem se právě teď namlsal na Kawě, kde mám 5.5litrů, tak snad taky vlezu s CBR do 6ky. Opatruj ji a nespadněte!!! Čago zdraví WilliS

Lucky.CBR napsal 06.02.09 v 14:54

to: příbor. polokapota už ztrácí ten charakteristickej sportovní posez
to příbor: neboj,jednou se dočkáš.Co já bych dal za to ve tvým věku jezdit na takovým biku

Ritchy
Ritchy napsal 02.02.09 v 11:22

Designem vypadá pořád dost dobře Chvilku ti ještě vydrží a třeba začnou vyrábět něco podobnýho, jinak polokapoty jsou fajnový, třeba Fazer A když přidáš boční kapoty.

pribor
pribor napsal 26.01.09 v 21:41

pravda to je, ze ma kazdej svyho favorita... ale co bych dal zato aby sem se moch konecne svist na naky takovidle sestricce toho myho snecka jinac moc pekna! 10b.

stefi
stefi napsal 13.01.09 v 16:30