Honda VTR 1000 SP2 (2002)

Vlastník babynek
Vloženo 7.11.2008
Aktualizováno 8.8.2011

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Slováč 8h endurance

Na tento závod jsem se začal těšit už ve chvíli kdy to kluci od Racetrack oznámili. Trošku mě mrzí, že účast Čechů byla tak malá. Protože za ty peníze dostat 2 dny klasického ježdění a pak ještě 8h endurance bylo prostě

Vloženo: 08.08.2011
    Uskutečněno: 03.07.2011
  • Prochcaný most

Nechal jsem se překecat na dvoudenní okruhové jezdění v Mostě a budu na to asi dlouho vzpomínat . Jeli jsme pěkně nabalení - 3 motorky na vůzku a plná Octávice věcí po našem národním tankodromu skrz celou republiku. Už

Vloženo: 11.04.2011
    Uskutečněno: 13.09.2010
  • Slovakiaring Suzukibandit Racetrack 12-13.7.2010

Tak maly report ze Slovace . Zacalo to v nedeli rano, kdy jsem si vyzvedl od kolegy dodavku a jel jsem se nabalit. Zminuji to pro to, ze jsem udelal jednu z peknych blbosti, ktere me budou pekne dlouho srat. Jelikoz j

Vloženo: 22.07.2010
    Uskutečněno: 12.07.2010
  • Konečně spolu ;)

Taaak konecne jsme se my dva sesli a dali jsme nejakou delsi jizdu. Domluva byla asi behem 5min v patek po sichte. Krapet bylo dusno, ale to nas nemohlo odradit. Trasa vedla zase na Opavu-Bruntal-Rymarov(Skritek)-Sumperk

Vloženo: 09.07.2009
    Uskutečněno: 03.07.2009
  • Tak sobota byl pro mne den blbec, ale se stastnym koncem. Uz me melo varovat to, ze kdyz jsem byl na Wevi v Ostrave, tak mi pri nasedani sklouzla noha a jak ve spomalenem filmu sem si motku polozil na zem, ale chranil js

Vloženo: 11.05.2009
    Uskutečněno: 02.05.2009
  • Dneska takova mensi projizdka, smer Mosty u Jablunkova a vecer zpatky. Vyjel jsem si az na Velky polom (kamenna chata), kde jsem si dal zmrlzy obed, na ktery se cekalo cca 2h :). No moc nedoporucuju. Nekteri to tam hroma

Vloženo: 11.05.2009
    Uskutečněno: 01.05.2009
  • Nebylo do ceho pichnout tak jsem si udelal vylet na chatu, prez motorkarsky znama mista. Z Opavy na Rymarov, pak na Skritek, tma me to docela zklamalo, asfalt byl jeste plny bordelu a kvalita tak na pokraji pouzitelnosti

Vloženo: 14.05.2009
    Uskutečněno: 11.04.2009
  • Tak dneska proste neslo odolat, u nas na morave +13°C a suche cesty, bylo treba davat bacha akorat na posyp, sul a nechapajici ridice :). Najeto cca 400km a kdyby nepadla tma, tak bych z ni neslezl. Byl to jediny svetly

Vloženo: 09.02.2009
    Uskutečněno: 07.02.2009