Honda VTR 1000 SP2 (2002)

Vlastník babynek
Vloženo 7.11.2008
Aktualizováno 8.8.2011

Vloženo: 09.07.2009, Uskutečněno: 03.07.2009, Zhlédnuto: 16x

Taaak konecne jsme se my dva sesli a dali jsme nejakou delsi jizdu. Domluva byla asi behem 5min v patek po sichte. Krapet bylo dusno, ale to nas nemohlo odradit. Trasa vedla zase na Opavu-Bruntal-Rymarov(Skritek)-Sumperk-Cervenohorkse sedlo-Jesenik-Zlate Hory a zpet prez Krnov. Vse bylo perfektni az nekde pred Rymarovem nas stihla prvni bourka. Nebylo to nijak extra silne, tak jsem teda odhlasoval, ze jedeme dal. (stejne si mysim, ze me tech nekolik kilometru Doktor proklinal :)) Presne na Skritku u chaty prestalo prset a dokonce i silnice byly sussi. To ale dlouho nevydrzelo a pred Sobotinem to na nas luchlo znova, to uz jsem si rikal, ze se vrace nebudem a jeli jsme vlastne vstric modremu nebi. Diky bohu za Velkyma Losinama dest ustal a tak sme si mohli uzit vyjezd na Cerv. sedlo a hlavne sjezd. Nahore byl aspon cas vyfotit fotky. Sjezd a trasa az na chatu byla uplne perfektni (teda az zase na Biskupskou kupu, protoze se nam nechtelo jak jsme byli promokli, delat objizdku). Na chate nam mamaca dala vyborne pecene veprove. No dlouho jsme se neohrali a zpatky uz po klasicke trase prez Krnov domu. Jedna fakt z hodne povedenych projizdek ;).

• Slováč 8h endurance

Na tento závod jsem se začal těšit už ve chvíli kdy to kluci od Racetrack oznámili. Trošku mě mrzí, že účast Čechů byla tak malá. Protože za ty peníze dostat 2 dny klasického ježdění a pak ještě 8h endurance bylo prostě

Vloženo: 08.08.2011
    Uskutečněno: 03.07.2011
  • Prochcaný most

Nechal jsem se překecat na dvoudenní okruhové jezdění v Mostě a budu na to asi dlouho vzpomínat . Jeli jsme pěkně nabalení - 3 motorky na vůzku a plná Octávice věcí po našem národním tankodromu skrz celou republiku. Už

Vloženo: 11.04.2011
    Uskutečněno: 13.09.2010
  • Slovakiaring Suzukibandit Racetrack 12-13.7.2010

Tak maly report ze Slovace . Zacalo to v nedeli rano, kdy jsem si vyzvedl od kolegy dodavku a jel jsem se nabalit. Zminuji to pro to, ze jsem udelal jednu z peknych blbosti, ktere me budou pekne dlouho srat. Jelikoz j

Vloženo: 22.07.2010
    Uskutečněno: 12.07.2010