Honda VTR 1000 SP2 (2004)

Vlastník LERAKAREL
Vloženo 1.11.2016
Aktualizováno 1.11.2016

legendární závodní stroj kterej dvakrát vyhrál svět.

Motorka koupena od Dovoz Itálie

První dojmy - Tvrdej podvozek,sedím skoro na nádrži , na 1 se nedá vůbec jet.v zatáčkách naprosto klidná,přesný řazení,při výjezdech nádhernej krouťák , na co je tam vlastně 5 a 6 asi na německou dálnici.Na nerovnostech absence tlumiče řízení.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je pro znalé

Doplňky na motorce - Koncovky yoshimura,tlumič řízení hypro, lámací páčky PRC, plexi F.fabrri.

Vybral jsem si ji protože jsem o ní četl a naskytla se snad dobrá koupě Na motorce jsem najezdil už dost asi 12000 Chová se jak se dalo čekat je to závoďák,sice před 15 roky,ale to nevadí Jízda ve dvou nemyslitelná,uložný prostor na doklady a svačinu. Říká se ,že žere i trávu kolem silnice kéž by to byla pravda,trávy máme dost.V skutečnosti žere benzin asi tak 10 na 100 je znát že spotřebu inženýři v případě tohoto stroje neřešili,na okruhu možná 15. Servis zatím ne -HONDA. Nejlépe se cejtí samozřejmě na okruhu,město to jsou galeje 1 a spojkovat Cestovat se na ní dá .ta naše byla už třikrát v Alpách i Dolomitech ,chce to optimistického ducha a ocelovou prdel.

tazz134
tazz134 napsal 27.06.17 v 17:50 10b.

Krásná

čz475
čz475 napsal 14.04.17 v 21:07 8b.

Taky pěkná

LERAKAREL
LERAKAREL napsal 12.04.17 v 19:54

Díky za hodnocení já dávám taky 10 moc ji mám rád.

Mario81
Mario81 napsal 08.11.16 v 23:32 10b.

McAntos
McAntos napsal 08.11.16 v 20:27 10b.

Jako Hondar bych to vylestil a jezdil bych na tom pouze za vyjimecneho pocasi a jen kolem baraku abych ji udrzel v tomto stavu. Take jsem lezl z Blacka na Busu, kterou do dnes mam .
Dvouvalce mi nikdy nesedli kvuli surovemu chodu, malemu vykonu a spotrebe vzhledem ke ctryrvalci stejneho obemu, ale toto jak jsem se jiz zminil bych si nechal uz i pro to, ze Honda tohle jiz nikdy stavet nebude vzhledem k tomu o cem jsem se zminil.
Chtel jsem si ji take koupit do sbirky, ale sehnal jsem v super stavu Hondu VF 1000 R.
Zajimalo by me za kolik Te vysla v takto originalnim stavu.