Honda VTR 1000 SP2 (2002)

Vlastník babynek
Vloženo 7.11.2008
Aktualizováno 8.8.2011

Vloženo: 11.05.2009, Uskutečněno: 02.05.2009, Zhlédnuto: 11x

Tak sobota byl pro mne den blbec, ale se stastnym koncem. Uz me melo varovat to, ze kdyz jsem byl na Wevi v Ostrave, tak mi pri nasedani sklouzla noha a jak ve spomalenem filmu sem si motku polozil na zem, ale chranil jsem vse vlastnim telem tak ani skrabanecek :). Akorat ti lidi kolem si mysleli asi, ze je to doprovodny program a asi by me pod ni nechali :D. Nakonec mi jeden navstevnik pomohl a za to mu jeste jednou dik. No jelikoz spolecne vyjizdky 50km/h nemam v lasce a moje motorka takove rychlosti odmita jezdit, tak jsem vyrazil sam na vylet smer Skritek a Cervenohorske sedlo. Dojel jsem tesne pred Rymorav do Male Stahle. No co se vlastne stalo, uz nejakou tu zatacku predtim jsme si vsiml jako bych jel po nerovne ceste, ve vyssich rychlostech to nebylo moc poznat, ale jak jsem dojizdel cca tou 50tkou do vesnice tak to uz pekne skakalo. Kouknul jsem napredni kolo a vidim, jako by se mi neco nalepilo. Tak zastavim a vidim, ze se mi upekla bublanina. Velikost bubliny byla asi tak jako jabko. No co se dalo delat, vzal jsem to pomalicku zpatky a hledal (v sobotu odpoledne) nekoho kdo se zapomel v pneuservise. Nakonec mi pralo velke stesti a v Hornim Benesove po cca 30km, jsem nasel kluky v pneuservise. Vymenili mi predni gumu za starsi, se kterou jsem stastne dojel dom. No aby to nakonec jeste nebylo malo tak v nedeli sem se chtel jen tak projet kolem komina a cca 100m bred benzinkou mi dosel benal :D. Tak sem si udelal rozcvicku aspon.

JohnyBaroch (7) napsal 28.01.2012 v 20:24

super čtení tak at se daří

• Slováč 8h endurance

Na tento závod jsem se začal těšit už ve chvíli kdy to kluci od Racetrack oznámili. Trošku mě mrzí, že účast Čechů byla tak malá. Protože za ty peníze dostat 2 dny klasického ježdění a pak ještě 8h endurance bylo prostě

Vloženo: 08.08.2011
    Uskutečněno: 03.07.2011
  • Prochcaný most

Nechal jsem se překecat na dvoudenní okruhové jezdění v Mostě a budu na to asi dlouho vzpomínat . Jeli jsme pěkně nabalení - 3 motorky na vůzku a plná Octávice věcí po našem národním tankodromu skrz celou republiku. Už

Vloženo: 11.04.2011
    Uskutečněno: 13.09.2010
  • Slovakiaring Suzukibandit Racetrack 12-13.7.2010

Tak maly report ze Slovace . Zacalo to v nedeli rano, kdy jsem si vyzvedl od kolegy dodavku a jel jsem se nabalit. Zminuji to pro to, ze jsem udelal jednu z peknych blbosti, ktere me budou pekne dlouho srat. Jelikoz j

Vloženo: 22.07.2010
    Uskutečněno: 12.07.2010