Honda VTR 1000 SP2 (2003)

Vlastník vingoš
Vloženo 8.5.2012
Aktualizováno 8.5.2012

Espéčko - můj dávný sen, který jsem si po letech splnil..je to fakt poctivý kovaný bike..

..po letech strávených v lesích na ostrém enduru jsem se vrátil zpět na silnici a splnil si dávný sen..sice mám jiné koníčky a jezdím velmi málo a mašina je věčně zavřená v garáži, ale když si vyrazím, je to pro mě vždy malý svátek..nemá smysl se stále opakovat, co majitelé Espéček napsali, ale jízda a vychutnávání průběhu motoru je fakt návykové..kila navíc od současných bajků mě vůbec nevadí..snad jen při manipulaci s mašinou v garáži..měl jsem před lety i tři Cebra, ale nesrovnatelná nuda..i když byla lepší ovladatelnost..prostě mě čtyřvály už nic neříkají..tuto mašinu jsem si opravdu kupoval pro požitek z jízdy a motoru..objel jsem dvakrát celou republiku až jsem na podruhé narazil na úžasný origo stav s velmi málo najetými km..na naše hrbolaté cesty je hodně nepohodlná, ale dá se slušně pohrát s podvozkem a hned je to znát..spotřeba mezi 7-10litry..na okruhu je to požitek..

bruttopyr
bruttopyr napsal 19.09.21 v 23:26 10b.

Parádní stav!

Delta
Delta napsal 30.01.17 v 19:55 10b.

Sobi
Sobi napsal 06.08.12 v 08:24

Nzdar bídáku, jsem si vůbec nevšiml, že jsis konečněudělal registraci. No jo, máš ji fakt pěknou... 10b POjedeš na sever v září?

DanVTRSP1
DanVTRSP1 napsal 09.05.12 v 18:27

Vingošu, popsal jsi to parádně . Uvidíme se na srazu Jasných 10b (škoda že jen 10 a není tam víc, to SPčko by si to zasloužilo)

DaveLister
DaveLister napsal 09.05.12 v 17:24

tady není co řešit, prostě nejlepší bike na světě