Honda VTX 1800 (2005)

Vlastník gunman
Vloženo 3.10.2008
Aktualizováno 24.4.2014

VTX 1800N Podkopnutá vidlice o 12 stupňů od Zbyňka Kloboučníka,upravené sedlo,Hypercharger Kuryakyn,koncovky výfuků Tailgunner Texas long gun,20-ti palcové Apehangers,zrcátka Arlen Ness,páčky Aeromach všemožné chromové kryty a nějaké ty úložné brašny

První dojmy - Na místě těžká, za pohybu pohyblivá, obrovská a poctivá strojovna, jenž se chová tak jak její majitel k ní. Pokud chcete točit heft a hnát 360kg jak blázen, tak proč ne. Pokud se chcete jen nést ladně krajinou, také to umí stylově. A síla dvouválce je pod zadkem je uchvacujíci.

Motorku bych doporučil pro - Pro blázny jež se dokáží nést pomalu krajinou za hutného zvuku, ale občas dokáží pořádně zatáhnout za heft a projet se co to dá.

Po prvních 350km. Ze začátku strach z váhy, po VT 600C dosti změna, rychlost jízdy 20-40km/h. Po 30 Km přechod strachu na opatrný respekt,zvýšení rychlosti na 60-80km/h a pomalé zkoušení již náklonů do zatáček apod.. Po nájezdu na prázdnou dálnici v jednu hodinu ranní pomalým nastupováním nakonec dosaženo rychlosti 180km/h,ale určitě by dala více,já jenom neměl na více koule Osobně bych jízdu na ní přirovnal k tomu jako kdybych si našel nějakou holčinu výšky 160cm co by se mnou chodila do posilovny tahat činky a zvedat železo. Je milá hodná,mazlivá,něžná a dá s ní snadno řádit,ale ty její svaly,hmotu a sílu pořád cítíte.

Za 2009 najeto přes 10.000km.
No co dodat, škoda, že nemá hebkou pokožku a v posteli by mě zalehla, jinak bych nic víc ani nepotřeboval. A co opravdu zbožnuji je, že pokud chci tak mám vždy k dispozici sílu pro předjetí během okamžiku. Tahle holčina mi přesně sedí. Naprosto uchvacující zátah odspodu,takže bych se nejraději pořád jen rozjížděl. Je to sice těžká "mrcha", ale jak dáte nohy na stupačky tak i při pomalé rychlosti je z ní obratný lehký poslušný beránek. Spotřeba se dá vykouzlit i na 5,8 L/100 pokud se pohybujete v rozmezí 70-80km/h, ale běžná průměrná je kolem 6,3 L/100km a to ať na to naložím co chci včetně batůžku. Nejsem žádný divočák a Štěpánku nijak nehoním. Občas mě napadá jestli by se nehodil 6-tý převodový stupeň,ale i tak jeto odstupňované akorát si myslím. Na 5-ku pokud nejedete do kopce se dá spokojeně bublat pouhých 80km/h i když se tam běžně "kope" až kolem 100km/h. Posez je pohodlný a nemám problém polykat v kuse stovky kilometrů bez újmy na svém zadku. Jsem fakt totálně spokojený a je to přesně co jsem hledal. Brutální mastodont se silou valkýry z pláže svalů a přitom roztomilá něžná holčička s křivkami Jennifer Conelly.

Zkráceně- Přednosti - síla, zátah, ovladatelnost za jízdy, spolehlivost, motor, zvuk
Nevýhody - manipulace na místě, neustálé odhánění okukujících lidí

Proti pomlouvačům, že se na tom určitě nedá jezdit, natož do zatáček a nebo pro ty co se rádi pokochají je tu video :

gunman
gunman napsal 07.12.16 v 17:36

Zdarec Netopiere, díky za pochvalu. Ty tailgunnery jsem objednával přímo v USA. u nás mají sice oficiální zastoupení někde v olomouci podle jejich stránek, ale tam mi nikdo nebral telefon ani na email neodepsal, tak jsem se na ně vysral a zařídil si to sám. "E" to samozřejmě nemá. Projel jsem dost vělkou částí evropy a nikdo mě za ně nejebal, ani nepokutoval, ale třeba jsem měl kliku

Netopier
Netopier napsal 11.10.16 v 19:00 10b.

Nadhera bratu,fakt uzasna masina;) Ak sa mozem opytat: tie tailgunner vyfuky si objednaval priamo z USA alebo sa daju kupit aj v europe?Maju E? Asi blba otazka s tym Eckom,ale jazdiim celu EU a nie vsade su zabky take ustretove ako na SK CZ uzemi;)

fanek007
fanek007 napsal 18.07.14 v 13:47 10b.

SUPER práce !!!

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.03.13 v 16:02 10b.

no bomba,máš na to zbrojní pas?

Temnice
Temnice napsal 02.03.12 v 09:05

Slint Slint Slint Ahoj Vítej v MOTOpřátelích ))