Honda VTX 1800 (2005)

Vlastník Paul2
Vloženo 12.5.2010
Aktualizováno 17.6.2012

Hodně jsem o ní četl a jen samou chválu , rozhodoval jsem se mezi čoprem a cesťákem vzhledem k tomu že jsem měl Virago XV 1100 a VTR 1000 nemohl jsem jít do nějakého mopeda.

Tak jsem ji dnes 12.5.2010 přivezl domů , teda abych byl přesný - byla mi přivezena až domů jen jsem se na ní díval do zpětných zrcátek když jsem jel autem. Bohužel mám nohu v sádře a nemám raději odvahu takovou spoustu železa držet na jedné noze . Takže se moc těším až ji otestuju. Nejraději bych si nechal sádru sundat. Ale jak se říká vyděržáááj pijanieéér...
14.5.2010 Koupil jsem sadu pneumatik a nechal to přezout
17.5.2010 Namontoval jsem kufry a doplnil zástrčku . Všude kolem povodně takže zatím jen na ní koukám a dolaďuju k obrazu svému
19.5.2010 Koupil jsem čistič a olej vzduchového KN filtru takže jsem dnes vyčistil filtr teď to nechávám uschnout zítra naolejuju a pak zase poskládám. Koupil jsem ULTRA-SEAL do pneu takže než s tím vyjedu napustím pneu . Používám to i na horském kole (jinou značku výrobce) a tam to funguje teď to vyzkouším na motu.
21.-22.5.2010 Vytáhl jsem to ven a projel nevím co napsat asi to že už psát nebudu od teď ,ať se Vám to líbí nebo nelíbí (je mi to jedno) od teď už budu jen jezdiit. Sorry kdo na tom seděl mne pochopí ostatním můžu jen dát radu ...zkus to a pak mluv
27.5.2010 Nedá mi to musím zase něco napsat, škoda že pořád prší jinak bych měl mnohem víc kiláků takhle jezdím jen kolem komína ale je to nádhera . Vzkaz pro ty co mají obavu z větších obsahů (větší váhy stroje) zapomeňte na to !!! Na této Hondě jde vše jako nalajnované. Zrychlení , zatáčky i to parkování na místě není vcelku žádný problém. Chce to jen rozvahu kam a jak zastavit . Ale ten pocit z jízdy když to pod Váma krásně burácí a čeká na sebemenší povel to je k zbláznění je to prostě droga..
3.6.2010 Tak mám najeto přes 600 kilometrů a průměrnou spotřebu mám doteď 6,21 litrů na stovku a to si myslím že to moc nešetřím už mám i pěkně sedřené stupačky
16.6.2010 Musel jsem to trochu upravit zvuk výfuku Vance a Hines je brutál dodal jsem tlumivky , Ranní odjezdy do práce jsou pro mé sousedy utrpením od teď už to nebude tak zlé
14.9.2010 Pořád jen jezdím a jezdím dlouhodobá spotřeba je 6,11 l na stovku nalítal jsem do teď celkem 5500 kiláku . Samozřejmě bez jakékoli poruchy . Jen dolévám benzín - škoda že je tak drahý. Jinak už mi je vcelku jasné když se někdo ohání pořekadlem ,, obsah ničím nenahradíš,, je to prostě strašně návykové. Pokud někdo váháte nad vyšším obsahem a máte strach z hmotnosti stroje , říkám ze své zkušenosti nebojte se, rychle si zvyknete .
10.11.2010 Už jsem myslel že to zagarážuju ale pořád se to ještě dá stačí se trochu přioblíknout a jede se .Potkávám pořád spoustu motorkářu kteří se stejně jako já ještě pořád prohánějí . Je to krásný pocit je vidět jak se všichni co jezdíme do přilby nádherně a blaženě smějeme...zkuste to taky nebudete litovat
24.12.2010 Vánoční sraz v Havířově prší ale jedu paráda zase na motorce . A zase vše naleštit aspoň mám přes zimu co dělat.
27.2.2011 Sakra pořád je zima
23.6.-28.6.2011 Moje nejdelší dovolená do Itálie -Levico Terme. najeto přes 2500 km Pro motorkáře je tato oblast rájem jestli máte možnost jeďte nebudete litovat. Přes zimu napíšu víc a přidám i nějaké foto.

Bjes
Bjes napsal 28.01.11 v 18:41

Super.Přeju hodně klidných km.Dávam 10

dolf
dolf napsal 01.01.11 v 14:14

Posílám 10b .Tímhle MASTODONTEM se snad nedá nic prohloupit.Svezení stojí za to,a to sedlo-no paráda

Hlaďour
Hlaďour napsal 01.12.10 v 16:17

Stříbrňák blbá klávesnice

Hlaďour
Hlaďour napsal 25.11.10 v 20:51

Krásný stříňák, 10b pro tebe měj se

DanXV
DanXV napsal 03.10.10 v 19:07

Díky za body. Taky jsem poslal 10-tku. Už jsem chtěl dávno, ale k registraci jsem se dokopal až dnes - raději jsem jezdil, než seděl u kompu. . Jinak - snažím se aby byla jako v bavlnce, jak byla zvyklá.