Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník .zajda.
Vloženo 1.9.2008
Aktualizováno 30.4.2010

mám ji od poloviny srpna 2008... najeto 1500km a zatím přicházím jen na další a další pozitiva. Výborná motorka,lehce ovladatelná, motorově bez chyb, podvozkově s rezervou.

Zkušenosti zatím jen kladné. Potvrdil sem si jen ty názory o ovladatelnosti...je to fakt hračička. Motor výborný, jen s mírným propadem mezi 5-6 tisíci. V 7 tisících vystřelí jak blázen Podvozek je horší.příliš měkká přední vidle, neni to ale žadná hrůza. Dá se to. Časem dodám víc zkušeností až budeme mít spolu víc najeto.

Při výběru pro mě bylo jasný jen to že to musí mít dva válce, nejlépe do V, a né žádnej splašenej vysavač. Musim se přiznat že na chvíli mě napadly myšlenky tipu Fazer 600, ty mi však vydržely asi tak 20 vteřin po shlédnutí jistých videí. SVčko možná ztrácí výkonem ale dohání to projevem motoru, prostě cítím že tam něco pod sedlem žije. A o zvuku dvouválu snad nemusím vubec mluvit :) labůžo

Tak máme za sebou celou sezonu 2009 při níž sem najezdil 12000 km. Po celou dobu sem nepocítil žádné závady až na nutnou výměnu řetězovky a nového obutí, z continentalek sem přešel na pirelky, konkrétně na Pirelli Diablo Strada. Na zadku vydržela 9000 km a je totálně na plátno, při lepším zacházení by určitě ještě tak 1500 km vydržela ale bohužel to neměla lehké :) Byl jsem s ní spokojený, na vodě v pohodě a do zatáček držela. Do budoucna u značky pirelli nejspíš zůstanu, jen vyzkouším jiný model.
Samotný pocit z jízdy na sv je kladný, je to lehká,hravá motorka. Při mém vzrůstu však ta hravost ztrácela. Pro lidi menšího vzrůstu bude bezpochyby hravost ještě lepší.
Jede solidně, ale ne tak aby si z toho člověk sednul na prdel .Teda ze začátku sem z toho byl vyplesklej (před tím sem krotil třipade) ale po pár měsících bylo cítit, že by to nějaký koně navíc chtělo . Do začátku ale určitě dobrá volba.
Slabinou svčka jsou určitě moc měkké přední vidle, dále brzdy, ty jsou k velikosti i hmotnosti dostačující avšak za lepší bych se nezlobil. Do třetice nulová ochrana proti větru, co by ale člověk u naháče čekal žéé? :)
Jsem rád, že jsem si do začátku vybral právě SVčko, na naučení perfektní.

Nyní je motorka na prodej, musí uvolnit místo silnější kolegyni :)

sramis
sramis napsal 07.11.09 v 23:04

Ta první fotka je fakt kvalitní...

alex1.1
alex1.1 napsal 25.11.08 v 21:08

zdarec, tak ať ti dupou koníci!!

SValovec
SValovec napsal 10.11.08 v 21:18

Pro SVéčka mám slabost.Máš ho pěkný

DennySV
DennySV napsal 09.10.08 v 17:08

ScorpionOnH6
ScorpionOnH6 napsal 30.09.08 v 18:38

Pěkný svečko, tak opatrně a na jaře už pořádě vyrazíme