Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník Jindra_a
Vloženo 22.7.2008
Aktualizováno 21.9.2014

eSVéčko --- nesnáším, když MĚ někdo nutí vyolňovat hovna. admini webu BY SE mohli trochu vyklidnit S udáváním rozsahů textů V jednotlivých kolonkách! ---

První dojmy - Vybral jsem jí na základě vzhledu a ceny. Vůbec jsem netušil, jaká láska z toho bude! Učil jsem se na ní jezdit rychle a závodil na ní. Původně však měla být jen sportovnější a výkonnější náhradou za Jawu 350 :-)

Po odjetejch pěti sezónách a cca 40 000km musim vyzdvyhnout její spolehlivost a i přes náročnej provoz po okruzích sem neměl jedinej technickej problém krom těch který sem si způsobil vlastní blbostí )) skvělej stroj kterej uš je dneska snad kultovní! Co víc k ní říct? Kdo jí má ten ví a kdo nemá ať se zeptá nebo sveze... tahle motorka neoslní tabulkovou hodnotou výkonu, ale to že honí supersportovní šestky bez větších problémů naznačuje, že umí něco víc než jen 73PS více foto na http://suzukisv.cz/...ery/?g2_itemId=74221

Best lap Most 1:59:129

Best lap Brno 2:33:550

Hříbek
Hříbek napsal 21.09.14 v 21:45 10b.

Pěkně jí dáváš za uši a tvůj čas v brně ... kobouk dolů ať dál slouží a dělá jen radost

z.a.j.o.c.h
z.a.j.o.c.h napsal 01.11.12 v 23:07

To vás je víc takových rychlíků? To mi kazí náladu ještě víc Ne, jsou to super časy... S Gixerem by bylo smutnější kdyby jsi ten čas dát nemohl, vždyť to na tom musí být nebe a dudy

Jindra_a
Jindra_a napsal 01.11.12 v 20:57

jj na můj čas v Mostě na eSVéčku jsem docela pyšnej, ikdyž se najde pár jedinců, kteří to i na SV dali stejně nebo i o vteřinku líp smutný je, že na GSXR 600 tenhle čas padnul už v rozjezdovym tempu :-/

z.a.j.o.c.h
z.a.j.o.c.h napsal 01.11.12 v 00:10 10b.

Most za 1:59? Kua, to musím ještě hodně trénovat

Romanuss