Triumph Tiger 955i (2001)

Vlastník LadasLadas
Vloženo 16.2.2008
Aktualizováno 16.6.2011

padací rám , vyhřívané hefty, 3 kufry, to vše již od předchozího majitele

Motorka dovezená na objednávku z Německa. Velké cestovní enduro s neobvyklým tříválcovým motorem.

Chvilku už jsme spolu, takže můžu říct, že se dobře známe.

Je to pohodlný stroj na delší cesty s bagáží a v pohodě ve dvou. Bez obav se s dobrým obutím můžete vydat i na lehčí Offroad, ale nepřehánět !!! Je to přeci jen těžká '' potvora ''.
Spotřeba se pohybuje okolo 6-ti litrů a motor se nenechá rozhodit ani horším benzinem.
Zpracování je dílensky velmi kvalitní a motorka netrpí žádnými specifickými závadami. Pokud jí dopřejete pravidelný servis, spolehlivě vás doveze všude, kam vás vaše touha požene !

Co mi ale osobně vadí hodně, je nápor větru při delších přesunech po dálnici, motorce je to celkem jedno, ale řidič trpí.

Jinak na ní ale stále nedám dopustit.

Fucky
Fucky napsal 23.09.09 v 21:40

Moc krásné video , chválím

Alan-2
Alan-2 napsal 24.04.09 v 22:58

moc pěkná motorka , kámoš si ji nechal přivézt s GB r.v.2005, ve výborném stavu, už jsem na ni jezdil a bohužel musim říct , i když mě to trhá srdce , na lepší motorce jsem nejel(teda na silnici) , v terénu nemá Africa konkurenci
Jelikož jezdíme s manželkou Africa je malá, no uvidíme, jedinné co mi vadí je ten vítr, na Africe to neznám , ať ti slouží .

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.01.09 v 20:51