ČZ 180 (1996)

Vlastník RustY
Vloženo 27.12.2007
Aktualizováno 17.2.2008

Mam Cagivu - CZ - Jawu (proste splet vsetkych tychto troch znaciek ) pod nazvom Roland 180 ... kupil som ju cez letne prazdniny , v celkom zachovalom stave az na par oskrenin , ale to k enduru patri :) . Zatial nebolo nutne robit vacsie zasahy , akurat i

Zkušenosti: moja prva motorka

Cesty: zatial som este nebol

Další info: Mimochodom , uz sa mi par krat stalo ze som jazdil , potom som ju vypol lebo som ju chcel nechat vychladnut a nie a nie ju nastartovat potom , neviem v com by mohol byt problem je to moja prva motorka a nevidim az tak do toho . A taktiez sa mi niekedy stava ked idem rychlo po hrbolatom terene tak mi sam od seba skoci neutral , a zas ked zastavim a chcem tam ten neutral dat tak mam fakt problemy vzdy je tam 1 alebo 2 rychlost ... je to normalne u tychto motoriek alebo by som sa mal radsej na nieco zamerat ?

zotavovna-motocyklu-ponca
zotavovna-motocyklu-ponca napsal 10.04.16 v 22:36 10b.

Ave, zajímavý stroj, kdyby jsi ho chtěl prodat, ozvy se na 603 269 117, dík

CryingDragon
CryingDragon napsal 04.02.08 v 22:36

vypadá to jako ČZ roland kterej sem kdysi obdivoval.

napsal 27.12.07 v 16:50

tyhle čezeťácký motory mám občas tenhle problém,jenom se ti to uchcává.Já to vyřešil tak,že pokaždy když chci chcípnout motor,tak vypnu přívod benzínu a chvilku to lechce točim.Nebo sežen novej plovák do karbecu. Jinak tahle přestavba vypadá slušně