Suzuki GSF 1200S Bandit (2002)

Vlastník BOMBON
Vloženo 19.12.2007
Aktualizováno 1.10.2008

Dovoz "D". Jedná se o bandita uvedeného do provozu 05/2002. Má vyhřívané rukojeti, padáky, laděný výfuk zn. Creptus, kufr na 46l s litinovou plotnou zn. Kappa, diodové blinkry a spoustu dalšího. Je to zkrátka mazel.
***Dodatek***Prodáno

První motorka (jestli se to dá vůbec po Babetě řici) byla od mých 15-ti let Yamaha DT 50ccm. Na té jsem jezdil 3 roky a najezdil neskutečný počet km. Jezdil jsem na ní 365 dnů v roce. Sníh, mráz, déšť apod. překážkou nebyl. Dokonce jsme na ní i cestovali. Bylo to sice zdlouhavé a s přítelkyní a krosnou na zádech jsem 5. rychlostní stupeň řadil z kopce nebo na dokonalé rovince, ale i tak jsem se dost vyřádil a na tu dobu jsem byl na nejvíš spokojen.

Cesty:
Letos jsem kromě několika cest po vlastech českých podnikl i dovolenou na Slovensko, kde jsem toho dost nacestoval. Především jsem přespával v Dolným Kubíně. Sjezdil jsem hlavně Tatry, vodní nádrže, aj. Celou dovolednou jsem podnikal pouze se svou přítelkyní (která byla mou spolujezdkyní - samosebou). Kdybych měl popsat zážitky z dovolené, nestačila by mi vymezený prostor. Jedním slovem úžasné. Nic se nemůže vyrovnat dovolené na mašině! (a že jsem již něco nacestoval autem). Slováci mají lepší silnice a připadalo mi, že i slušnější řidiče (možná shoda náhod, i když jsem na Slovensku najel dost km.). Tatry jsou snad stvořené pro projížďky na mašině. Celou cestu se jelo pohodlně, s několika kolonami, ale absolutně bez problémů. Až jsem byl pohodlností překvapen (přeci jen se nejedná o 100% cesťáčka) a tak již nemám ani strach z mnohem větších vzdáleností. Měli jsme 46 l kufr, tankbag a pohodlně jsme se i se spacáky a ostatním vešli. Kroutící moment na 1200 Banditu je prostě nádherný a vím jistě, že obsah pod 1000 ccm již nikdy nechci.

Piwell
Piwell napsal 25.04.08 v 17:34

Zdravim Kubo. V Cerhovicich se to pomalu slejza na vetsich motorkach, ja sam taky uz konecne presedlal. Pojedem se nekdy projet ... Pavel Z.

vlada1200
vlada1200 napsal 22.12.07 v 15:08

pěknej jako každěj Bandit

halus
halus napsal 21.12.07 v 10:35

Zdar,<br />
z Cerhovic jo...<br />
tak to se na jare svezem<br />
ohledne cestovani neni problem<br />
uzivej <br />
Disgorge<br />
Bandit pico jedine !

Michal-GSX-R
Michal-GSX-R napsal 19.12.07 v 21:30

Pěkná sůza

napsal 19.12.07 v 20:03

Dobrá volba,přeju Ti hodně šťastných km a někdy třeba na cestách čus