Yamaha XT 600Z (1990)

Aktualizováno 9.11.2010

Deník motorky
Nalezeno 21 záznamů

• Prodej

Dnes jsem prodal Tenerku. S těžkým srdcem, snad bude sloužit dobře i novému majiteli. Stejně nás všechny přežije. Co bude dál, nevím? Ukáže to čas.

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.06.2013
    Uskutečněno: 30.06.2013
  • Praha-západ offroad trip

Dnešní pojezd byl super, malej trénink na Mastodon maraton :-) a Tomáš testoval svoje TT. Michal zas pojezdil na silničních gumách a to se mu nevyplatilo. Ale projel všechno, takže všechna čest. Ale jinak paráda, paráda,

Vloženo: 05.09.2010
    Uskutečněno: 05.09.2010
  • Touratech Travel Event 2010

Byla to moje první akce podobného druhu. Nejezdím na srazy, ale tohle bylo o něčem jiném. Skvělá vyjížďka a doprovodný program stál taky za to. Více info a foto ZDE

Vloženo: 08.06.2010
    Uskutečněno: 08.06.2010
  • Milovice offroad trip

Skvěle strávená sobota. Díky Karlosi a Miyamoto. Krátké schrnutí sobotní vyjíždky TADY i s fotkama.

Vloženo: 24.05.2010
    Uskutečněno: 22.05.2010
  • Orlík na moto s Mírou

V sobotu to vypadalo že bude celý den pršet, ale nepršelo. S Mírou jsme vyrazili z Budějek přes Milevsko na Orlík. Pár fotek a já si to mastil na Prahu, Míra to bral zpátky na Budějky. Parádní vyjížďka a Míra mi konečně

Vloženo: 16.05.2010
    Uskutečněno: 15.05.2010
  • Krásný jarní den

Dnes jsem se byl projet. Sice opět sám ale aspoň jsem prohnal Tenerku po polňačkách. Občas sprchlo ale vyjížďka to byla parádní.

Vloženo: 11.04.2010
    Uskutečněno: 11.04.2010
  • Zimní pauza

Takže Tenerka odcestovala na výměnu oleje, filtru, řetězovky a seřízení ventilů. Uvidíme co bude ještě přes zimu potřeba udělat. Plány jsou veliký ale finance nejsou.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.12.2009
    Uskutečněno: 17.12.2009
  • Konečeně zas pojízdná

Po nekonečeném čekání jsem se opět projel. V sobotu jsem zprovoznil motorku. Nový výplet zadního kola mě vyšel na 3650,-. Další závada na sebe ale nenechala dlouho čekat, nefunguje mi zadní brzda. Takže ji musím sundat a

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.11.2009
    Uskutečněno: 30.11.2009
  • Flirt s BMW 1200 GS

O víkendu se pro mě stavil Míra a že prej si půjčil z baworáka "dvanáctku". No tak sme se byli kousek svést. Musim říct, že ta motorka jede jako prase :-D A má snad všchno co má cesťák mít. Takže díky Míro že sis na mě v

Vloženo: 28.10.2009
    Uskutečněno: 24.10.2009
  • Itálie 2009 (původně Chrovatsko)

Po nekonečném plánování a vymejšlení jsme se s Mírou (Rici) rozhodli že pojedeme do Chorvatska. To ovšem ještě nikdo netušil, že já si vyberu všechnu smůlu na světa. Odjezd 25.7.-sobota ráno. Trochu mrholí, ale dá se jet

Typ: Dovolená
    Vloženo: 04.08.2009
    Uskutečněno: 25.07.2009
  • Přitvrzení zadního centrálu

O víkendu jsem s Mírou dávali podložku pod pružinu na zadním tlumiči. Při jízdě ve dvouch mi na větších nerovnostech zadní kolo bouchalo do výfukovách svodu (špatně vedené od předchozího majitele). Svody se budou předělá

Vloženo: 22.06.2009
    Uskutečněno: 20.06.2009
  • Výlet přes Orlík

V sobotu jsme se byli projet a vzali jsme to přes Orlík. Cesta super, jen trochu foukal vítr. Ale nebe bez mráčku a sluníčko nám spravilo náladu.

Vloženo: 14.06.2009
    Uskutečněno: 14.06.2009
  • A alou do Afriky . . .

Dnes jsem poprvé obrašnoval Tenerku. Vypadá dobře, tak budu muset co nevidět někam vyrazit :-D

Vloženo: 10.06.2009
    Uskutečněno: 10.06.2009
  • Tak jsem o víkendu trochu cestoval. Najel jsem nějaký km a zjišťoval zda je motorka už koněčně v pořádku. Vypadá to že je. Dal jsem cca 400 km za víkend a bez sebemenšího problému. Mám nasazený držáky brašen ale budu je

Vloženo: 31.05.2009
    Uskutečněno: 31.05.2009
  • JAK PROBÍHALY OPRAVY MOJÍ TENERKY V září minulého roku jsem měl nehodu a to díky nepozornosti lesní zvěře, která se bohužel ještě nenaučila přecházet na přechodu. Dost dlouho jsem se rozhoupával než jsem se vůbec pustil

Vloženo: 12.05.2009
    Uskutečněno: 12.05.2009
  • Vyhřejvaný hefty a 12V zásuvka (rozleptaná od lepidla :-D) namontovaný. Teď už jen zapojit. Plexi už je taky slepený (uvidim jestli bude držet). Chtělo by to motorku trochu umejt ale to udělám až to bude poskládaný celý.

Vloženo: 21.04.2009
    Uskutečněno: 21.04.2009
  • Takže oprava se posunula zas o něco dál. V úterý si jedu pro nalakovanou nádrž, masku a zadní boční plasty. Dále jsem dokoupil vyhřývaný hefty a 12V zásuvku. Kvůli větší tuhosti jsem sehnal snad tvrdší pružinu z Kawasaki

Vloženo: 09.04.2009
    Uskutečněno: 09.04.2009
  • Dnes jsem odvezl nádrž, masku a boční plasty na lak. Barva zůstává bílá. Pár dní to bude trvat ale jsem rád, že jsem se k tomu dokopal. Teď čekám na spodní klemy a až budou tak začnu dávat dohromady prostor řidítek, blat

Vloženo: 26.02.2009
    Uskutečněno: 26.02.2009
  • Takže koupeny zadní stupačky, přední a zadní pravý blinkry, brzdová páčka, koupeny horní klemy a rovnou sem vzal i brzdový destičky.Dále koupeny řidítka,objednán blatník a polepy. A zbývá úž jen plexi (kdyby se někomu do

Vloženo: 16.01.2009
    Uskutečněno: 16.01.2009
  • Tak jsem v sobotu 30.8.08 boural. Sestřelil mě jelen.Jel jsem 70 km/h a najednou skočil přede mne, dement. Nestihl jsme nic a už jsem leťel. Přítelkyně sejmula jeden patník a zalítla do škarpy. Ja sem leťel rovně po siln

Typ: Havárie
    Vloženo: 02.09.2008
    Uskutečněno: 02.09.2008
  • Tak jsem se byl s kámošem projet po okolí.On má Yamahu XT 125, takže spíš do pohody. A co čert nechtěl píchnul jsem. Vždycky jsem si řikal, že enduro se píchnout nedá a ejhle je to tu. No nic, vyjížďka skažená a zařizová

Vloženo: 19.08.2008
    Uskutečněno: 19.08.2008