Yamaha XT 600Z (1990)

Vlastník zikky
Vloženo 11.9.2007
Aktualizováno 9.11.2010

Vloženo: 02.09.2008, Uskutečněno: 02.09.2008, Zhlédnuto: 6x

Tak jsem v sobotu 30.8.08 boural. Sestřelil mě jelen.Jel jsem 70 km/h a najednou skočil přede mne, dement. Nestihl jsme nic a už jsem leťel. Přítelkyně sejmula jeden patník a zalítla do škarpy. Ja sem leťel rovně po silnici a motorka to vzala na druhou stranu. Měl jsem komplet chrániče, takže jen naražený koleno. Přítelkyně ta je na tom hůř. Zlomená klíční kost,sedřený kolena,bok a ruce. Ale jsem rád, že "jen" tohle. Mohlo to skončit hůř. Motorka sedřenej pravej bok, ohlý řidítka a vidle, urvaná zadní stupajda, ohlá přední stupajda, oba pravý blinkry KO, naštíplá maska,zlomený plexi, sedřenej zadní nosič. Možná je něco s karbecem a převodovkou ale to se uvidí až to někdo rozebere. Díky moc lidem ze záchranky, že se postarali o tu mojí a pánům policájtům, za vstřícnost a za to, že mě pak hodili do nemocnice.

• Prodej

Dnes jsem prodal Tenerku. S těžkým srdcem, snad bude sloužit dobře i novému majiteli. Stejně nás všechny přežije. Co bude dál, nevím? Ukáže to čas.

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.06.2013
    Uskutečněno: 30.06.2013
  • Praha-západ offroad trip

Dnešní pojezd byl super, malej trénink na Mastodon maraton :-) a Tomáš testoval svoje TT. Michal zas pojezdil na silničních gumách a to se mu nevyplatilo. Ale projel všechno, takže všechna čest. Ale jinak paráda, paráda,

Vloženo: 05.09.2010
    Uskutečněno: 05.09.2010
  • Touratech Travel Event 2010

Byla to moje první akce podobného druhu. Nejezdím na srazy, ale tohle bylo o něčem jiném. Skvělá vyjížďka a doprovodný program stál taky za to. Více info a foto ZDE

Vloženo: 08.06.2010
    Uskutečněno: 08.06.2010