Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2006)

Vlastník milanmagna
Vloženo 23.8.2007
Aktualizováno 14.1.2013

Slavíme se sokolíkem třetí výročí společnýho soužití.Je v seriovým provedení,za věrný služby dostal nekompromisní koncovky TWO brothers a luxusní kotouče.Několik postřehů z 42tisíc ujetejch kilometrů popíšu níže.

Motorka koupena od nová

První dojmy - první dojmy předčily všechno předešlé

Začal bych spotřebou která mě naprosto vyhovuje a při normální jízdě se pohybuje mezi 4,5-5,5 litrů na sto.Delší trasy jsou se třema kuframa a ke změně nedojde ani při jízdě s přítulkou.Další bod jsou pneu. Přední z výroby obutá BT vydržela 28202km,zadní13368km a po ní jsem zkusil Avon Storm a ta ujela 19955km.Teď je obutí komplet Dunlop Roadsmart. Další díl kterej stojí za zmínku je řeťezová sada a tu jsem měnil na 41tis km a samozřejmě za DID. Brzdový destičky byly vyměněny na 35tis přední a na 41tis zadní.Olej používám Castrol a filtr měním při každý výměně,ob jednu výměnu přidávám Metaltec.Je to můj
milášek a dostává jen to nejlepší.

Je září 2010 a máme za sebou další společnou sezonu,najeto 54tis kilometrů a sokolík pracuje naprosto spolehlivě.Za péči kterou mu věnuju se mě odměňuje stoprocentní spolehlivostí,dovolím si tvrdit že je to dokonalej stroj.

Lenichka-Bzuk
Lenichka-Bzuk napsal 13.11.11 v 22:20

paráda ...dokonalý stroj a dokonalý servis...10bodíků je pro toto málo jen tak dál

YOSH_BOY
YOSH_BOY napsal 22.04.11 v 08:43

noo máš to moc pěkný a pěkně se o to staráš to se mi moc líbí, garáž čistota atd. super

bmwk1200gt
bmwk1200gt napsal 24.01.11 v 20:18

H A Y A B U S A - sokol, nejr... nejb... živý organismus...p a r a d a a fajn moto a těch cca 8000km dáme letos v červanci 2011, né...

zdraví pavelbmwk1200gt...10b.

MilanBlack
MilanBlack napsal 25.11.10 v 00:01

s tím věkem,nějak zacíname blbnout doufam že mi to první místo nikdo nevifoukne milane,za par měsícu 6o no fuuuuuujjjjjjjjjjjjj, ale,když ještě mohu buznu tak,huráááááááááááááááááááááááááááááááá

MilanBlack
MilanBlack napsal 20.11.10 v 16:15

ahoj jsem milan a 10 let jsem vodil hondu magnu 100 pro moto pak blekous ted sokolika davam 10 bodu hodne stastnych km a snad se nekde sejdeme milan buznak smecenak