Honda CBF 1000 (2006)

Jízda napsal 11.12.10 v 14:51

nádhera dávám 10b jen přidej více fotek at je na co koukat

veselak73
veselak73 napsal 26.12.08 v 15:32

No jo, máš pravdu, jezdí pěkně, jen ta kapacita aku mi připadá u tohoto modelu nedostatečná. Tady konstruktéři šetřit neměli. Máš na ní pěkné kufry, Ty Kappy jí padnou jak ulité.

ARCTIA
ARCTIA napsal 21.07.08 v 15:26

Zdar Teddy, jak žiješ? Nemám na tebe mail tak to zkouším přes tento web, už jsme se asi tak rok neviděli a na žádném z klasických srázků jsem tě taky nezahlídnul. Eliška nevydržela a už taky jezdí na motorce Tak dej o sobě vědět a můžeme se někde potkat. Jinak celkem často jezdíme na naši základnu v Q6

BETTER
BETTER napsal 28.05.08 v 00:40

Ahoj, díky za přivítáné. Jasně že jí máš hezčí, máš jí pěkně okufrovanou, dlouho to nebude trvat a budu mět taky. Do 14 dnů by to mělo dojít, komplet tří kufrů givi. No a už bude skoro jako ta tvoje. Někdy se třeba potkáme. Nebo se můžem někdy domluvit na projížďce nebo nějakým tom srazu. Jezdím často do Vysokého Mýta za rodinou. Ať ti ta krasavice dělá ještě dlouho spousty parády . Měj se a směj se . Třeba někdy.

ferda63
ferda63 napsal 30.03.08 v 19:28

Čauves,poznávám tě jasná i když se maskuješ pod jíným odstínem než jsem zvyklej .Tak hlavně spokojenost.

happyman
happyman napsal 09.03.08 v 11:33

Ahoooj už to fachčí jak se vede??

napsal 01.07.07 v 15:59

Ahoj fšichni,<br />
jak jsem slíbil minulý rok tak píšu že bysme se eventuelně mohli potkat ve větší míře kdo bude moct. Navrhněte kdy a kde pokusím se to zorganizovat a pošlete mi prosím majlíka jastli chcete.<br />
Já jedu s Magna klubem ČR 13.7. na Prasek a pak na krásný sraz na Slovensko na Tanec slnka 27.7.<br />
Tak pište a majlujte jedeme z Prahy informace o odjezdu odkud a v kolik hodin Vá mrád napíšu.<br />
Libuna Welká <br />
CBFkám zdar a nazdar<br />
P.S. když nás pojede víc stejných motorek tak je to krása NO-NE ??????!!!!!!!

Michal.-K
Michal.-K napsal 20.06.07 v 21:42

ASi jsem se překlepl.

Michal.-K
Michal.-K napsal 20.06.07 v 21:40

Čau Jirko. Co je nového v Litáku? Byl jsem tam na vojně.

napsal 25.03.07 v 20:20

Hezká motorka super volba ať žijou Pardubice.<br />
Máme stejnou barvu.<br />
Libuna Welká

napsal 24.03.07 v 21:33

Vím že to bude znít blbě ale fakt hezká motka ta barva ji sedne ten zadní blatníček jsem viděl i v oranžové někde na fotce z garáže jak si to borec opravoval a taky to vypadalo fajně. dobrá volba

napsal 12.03.07 v 21:30

Dobrá volba . I já si splnil svůj sen . A od jakého výrobce tam máš ten zadní malý blatníček??? Sháním ho také a nejraději aby byl v matné černé. Origoš od Hondy stojí 7500,-Kč, což je strašná darda [] , a od Ermaxu vyjde myslím 4700,-Kč, ale nikdo ho nedělá v matné černé.. []

dobko
dobko napsal 11.03.07 v 18:55

Krásna

SLUGI
SLUGI napsal 10.03.07 v 17:31

ZdenekFwd
ZdenekFwd napsal 10.03.07 v 17:12

Nádherná mašina ve skvělé barvě. Ať slouží a hlavně bez karambolů.

Dejv
Dejv napsal 10.03.07 v 14:56

pěkná máša at frčí

dawsn
dawsn napsal 10.03.07 v 14:08

Tahle barva teď letí krásnej stroj, tak ať vám to spolu frčí