Aprilia Tuareg 660 (2023)

Vlastník Alfonc
Vloženo 31.12.2023
Aktualizováno 1.1.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

Ethi
Ethi napsal 10.01.24 v 15:33 10b.

Ať slouží

JaarBass
JaarBass napsal 05.01.24 v 12:50

Je super!!!

JaarBass
JaarBass napsal 05.01.24 v 12:50 10b.

Je super!!!

wrabeCZech
wrabeCZech napsal 04.01.24 v 23:18 10b.

Tak gratulace pro mě to byla také jasná volba..a motor zase taková novinka není, jak tu někteří píšou, v Tuonu a RS 660 už se nějakej pátek točí a to je tam ještě o 20-25 koní víc

Alfonc napsal 04.01.24 v 19:38

Všem moc děkuji za slova chvály, až se červenám

TomasNBK: tak pokud se pro Tuagera rozhodneš, pošlu do Aprilie fakturu na provizi

puod: někdy stačí málo a máš úplně jinou motorku

-PePe-: myslím, že kdo už má T7, nemusí přesedat na Tuarega. T7 je tady super motorka, motor CP2 je geniální a podvozek lze řešit. Jen to stojí penízky, no.

-PePe-
-PePe- napsal 04.01.24 v 19:21 10b.

Pěkná Ve stejnou dobu jsem řešil úplně to samé jako ty. T7 vs. Tuareg. Já nakonec skončil u T7. Jednak v době koupě jsem novou T7 sehnal o 40k levněji, ale hlavně jsem vsadil jsem na jistotu s motorem CP2. Přece jen nová italská technika trochu vzbuzovala obavy. Jinak ten podvozek s 240mm zdvihy a nižší těžiště trochu závidím.

BezprstyBill
BezprstyBill napsal 04.01.24 v 14:45 10b.

parada

puod
puod napsal 04.01.24 v 14:07 10b.

Díky za parádní popis / recenzi motorky, to sedlo a řidítka jsou fakt super nápad, taky nerad sedím příliš "v" motorce, věřím, že to musím udělat fakt rozdíl, navíc společně s tím štítkem ta motorka neuvěřitelně prokoukla vzhledově, jasných 10b.

TomasNBK
TomasNBK napsal 04.01.24 v 13:50 10b.

Díky tvé recenzi jsem začal pátrat po dalších informacích a recenzích. Nechápu jak mi tenhle stroj mohl vypadnout z hledáčku. Místo kandidáta na další motorku je silně ohorženo Tuaregem Ať ti Ejpril dělá jen a jen radost

Vasko969
Vasko969 napsal 04.01.24 v 13:26 10b.

Paradne SUV na 2 kolach !!!

Mann
Mann napsal 04.01.24 v 09:28 10b.

Pěkně se na to kouká a ještě lépe se to čte SUPER když si to hned ze startu všechno sedne

jiřus69
jiřus69 napsal 03.01.24 v 13:46 10b.

Moc pěkná motorka a výborná recenze, užitečná i pro srovnání s T700. S tím “rejdem” jsem zažil stejně příjemné překvapení ve srovnání mé stávající a předchozí motorky . Příjemně to překvapí a pomůže na úzkých cestách a silnicích při nutné otočce. Tak ať s Ejpril zažijete pěkná ADV cestování

Alfonc napsal 03.01.24 v 12:36

Opět děkuji za kladné ohlasy

VlastiMatty: problémy zatím žádné a popravdě ani moc žádné neočekávám 100 km roleta je peklo pro každou motorku. Ale řekl bych, že Ejpril to dokáže ustát. A jestli se někde něco na roletě uvolní, tak to bude třeba zaviněno šroubem bez lepidla nebo tak něco. Nelze přisuzovat značce Aprilia, ale zanedbané přípravě na takovou cestu. To asi platí u všech motorek, bez obledu na značku

Potkal jsem kluka, co koupil Tuagera a právě místo Dakara a byl blažený a nešetřil chválou na přesednutí. Takže do toho určitě jdi

Sylver
Sylver napsal 03.01.24 v 10:25 10b.

Je to přesně, jak píšeš.

VlastiMatty
VlastiMatty napsal 03.01.24 v 08:29 10b.

Velké díky za tuto recenzi.
Moc hezky napsáno, a shrnuto.
Z porovnani Tenerky a Tuaregu jsem měla úplně stejný váhový pocit.
Tenerka manipulace na místě = tudy cesta nevede toto nechci, Tuareg whau to je ono úplně jiná motorka!
Uvažuji o ní na příští sezónu jako náhradu svého letiteho Dakarka.
Btw, Byli už nějaké problémy? To je jediné z čeho mám trochu strach. Také se trochu bojím jak se popere s delšími jizdami mimo asfalt třeba co snim udělá jet 100km po roletě někde v Africe.

Ať slouží a těším se na další příspěvky.

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 03.01.24 v 08:00 10b.

Ahoj, parádní recenze i motorka

Alfonc napsal 02.01.24 v 20:24

Díky pánové za slova chvály

Animals21: o tom teplu od katu jsem četl, ale popravdě...nemám s tím problém. Zažil jsem mnohem víc topící motorky. A koncovku nechám zatím origo. Nepotřebuji řvoucí motorku, ale jedoucí motorku Až bude decat, dopísnu info do profilu

31081
31081 napsal 02.01.24 v 14:11 10b.

Skvělá motorka i recenze

Animals21
Animals21 napsal 02.01.24 v 12:53 10b.

Skvělá motorka, už jsem ji měl 2x půjčenou, ale asi bych ji nevyužil. Přesto o ní pořád přemýšlím. Pecka

Co tak často zmiňované teplo "od motoru"? Ono je to spíše asi od katíku? Dej vědět, až uděláš decat (a asi dáš jinou koncovku?), jestli se to zlepšilo.

užívej, je boží

baca_SK
baca_SK napsal 01.01.24 v 12:41 10b.

Skvelá voľba!

Alfonc napsal 01.01.24 v 09:57

Lacerta82: děkuji za chválu. Nutno uznat, že KLE je statečný motocykl Ano, v konkurenci ostatních strojů, mu tu a tam dochází dech, v trojciferných nadmořská výška, nestíhá karburátor dodávat dostatek potravy a podvozku se asi občas zdálo o všech čertech, ale osobní odvaha a odhodlání pana majitele, posouvá KLE k neskutečným výkonům. Všechny nás vlastně KLE velmi mile překvapilo

lacerta82
lacerta82 napsal 01.01.24 v 09:04 10b.

Parádní recenze. Jednoznačně deset bodů. I ty jsi potvrdil to jaké má mašina kvality.
Pěkný pojezd s kamarády v BiH. Všehochuť motorek. Jak to zvládalo KLEčko?
Užívej mašiny ...určitě to byl nejlepší výběr na tvůj druh ježdění.

Milan1963
Milan1963 napsal 31.12.23 v 22:59 10b.