Kawasaki Ninja 1000SX (2023)

Vlastník Ukrutor
Vloženo 24.12.2023
Aktualizováno 24.12.2023

Kapotovaný závoďák s pohodlným posezem

Motorka koupena od FIRMA:Jan Konečný - Motogaráž (Český Těš - Velice vstřícný a ochotný prodejce, rychlá domluva. I když su od Brna, nelituji cesty do Českého Těšína ( byla tam skladem :-) )

Suzuki GSX-S1000GT: Kawa mě nakonec víc sedla, jízně i vzhledově

První dojmy - Na první dojmy je ještě brzy vzhledem k počasí. Na jaře jsem na ní jel v rámci testování, pamatuji si, že mě nadchla. Teď jsem na ní pouze seděl a převezl domů, ale vzhledově super, mám z ní taky pocit takové, řekněme bytelnosti. Co se mě líbí, pohled zezadu, velký výfuk spolu se 190 pneu budí takový majestatný dojem.

Motorku bych doporučil pro - Za mě je vhodná pro lidi jako já, už jim není dvacet a chtějí jezdit pohodlně, ale zároveň je v nich pořád ta duše kluka co má rád kapotované supersporty.

Doplňky na motorce - Zatím tankvak od SW Motech s kroužkem Pro, nalepen tankpad, namontován držák navigace. Je objednána sada Tourer Pack, která obsahuje: boční kufry s vnitřními taškami a barevnými panely, vyhřívané hefty, vyšší plexi kouřové, držák na mobil, folii na displej a zásuvku 12V. Sada by měla přijít po novém roce.

Recenzi přidám až to počasí dovolí, věřím že to bude brzy. Co je však pro mě důležité, dobře se mě na ní nastupuje i sestupuje. Předchozí Tracer 9 GT byl pro mě po úrazu páteře vysoký. Respektive, až sem na něj vylezl, bylo to na pohodu, ale to vylézání a slézání... byla to otázka času než by mě spadl.
Takže zatím se jen mazlím v garáži, montuji doplňky a vyhlížím lepší počasí. A když ji nastartuju a trochu otočím plynem, ty koně z ní cítím

matii
matii napsal 17.01.24 v 08:34

Paráda vítej v klubu rudých ďáblů (Teda Ninja).

matii
matii napsal 17.01.24 v 08:34 10b.

Paráda vítej v klubu rudých ďáblů (Teda Ninja).

9mm
9mm napsal 08.01.24 v 12:52 10b.

Krásný stroj, ale více ji sluší zelená. S těmi doplňky bude dokonalá. Když přidáte recenzi, byl bych zvědavý na to rychlořazení co začali dávat do nových motorek - výhody, nevýhody.

DeaDDream
DeaDDream napsal 24.12.23 v 20:14 10b.

tak at to jede