Honda NTV 650 Deauville (2004)

Vlastník diavik
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Spokojen.Nemám zatím žádné výhrady.
Vlastním ji zatím jen zhruba měsíc a půl.

Motorka koupena od Soukromě - Celkem by to šlo.Moto jsem koupil od člověka ze Zlínského kraje a ochota byla na místě.

BMW K 1100 RS: NA DOPORUČENÍ PŘÁTEL JSEM SE TAK ROZHODL.

První dojmy - Měl jsem ze začátku problémy. Bylo to něco jiné než Yamaha. Hlavně večer když světlo svítí rovně a potřebujete posvítit na stranu.

Motorku bych doporučil pro - Na cestování je to paráda není na žádnou divočnu.Je mě 71 let a jsem spokojen. Vhodná ro klidné cestování.

Doplňky na motorce - Zatím je jak jsem jí koupil. V zimě si s ní pohraju a doladím k obrazu svému.
Vyhřívané rukojeti má.
Kufry origo jak jsem koupil.

Po zkušenostech s moto Yamaha Virago jsem spokojen.
Proti Yamaze je to jiné pohodlí.
Úložného prostoru je dost.
Spotřeba také v pořádku.
Yamaha žrala hodně.
Zatím jsem najel asi 1000 km porucha zatím žádná.

HashishSRX
HashishSRX napsal 23.09.23 v 06:23 10b.

Mám víc motocyklů a 650 Deauville používám jako "dělníka" už roky...do špatného počasí, na převoz všeho možného nebo i na motoakce, když toho potřebuju nabalit hodně. Praktičnost a bezúdržbovost jsou největší klady tohoto stroje...a v případě nutnosti i množství starších ND...ať Vám slouží

diavik
diavik napsal 22.09.23 v 18:31

Děkuji za komentář,doufám že budu spokojený.

mitluk
mitluk napsal 22.09.23 v 16:26 5b.

Gratuluji k zajímavému stroji, pokud se předchozí majitel alespoň trochu staral, čeká tě svižný bezporuchový, nezáludný ,a hlavně levný způsob, jak si užít každou okresku.
a jako bonus máš kardan a kromě bot zůstaneš v suchu i v dešti.
Ta moje kouká smutně v garáži ,je po vážné havárce,(závodník Barum rally mě poslal na kamion)
Už to nerozchodí-tak chci koupit tu samou.
Tak hlavně kolama dolů.

OldCrow
OldCrow napsal 22.09.23 v 15:58 10b.

Dobrý stroj.