KTM 1290 Super Adventure (2020)

Vlastník bosik
Vloženo 16.6.2023
Aktualizováno 16.10.2023

Jaderný reaktor na dvou kolech,se semiaktivním podvozkem ďábelská kombinace, proste vrchol potravního řetězce :)

Motorka koupena od prusles (Podivín) - Motorku znám od narození tak vím že se o ni bylo náležitě postaráno

Kawasaki Versys 1000: Měl jsem ji několik měsíců, uhlazený motor ideal na cestování, aale pořád tomu něco chybělo

První dojmy - Přechod ze 120k na 160k byl sakra poznat,přenastavení podvozku a mapy udělá z jedné motork několik. Když ji kamarád prodával tak jsem ji byl projet a to jsem neměl dělat :))

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější motorkáře

Doplňky na motorce - Remus koncovka výfuku, kryt chladiče, rozšíření bočního stojánku, boční padáky SW Motech, plotna a držáky bočních kufrů Kappa, toolbox , quckschifter, vyhřívané rukojeti, příprava na navigaci, kryt předního světla, přední prodloužení blatníku., vyšší štít, mekké destičky,Scottoiler Esystem..

Motorku znám od kamaráda, jasná historie a faktury ze servisu, olej měněný max po 7,5tis
Motorku jsem koupil s 25tis km, teď už 28 a zkušenosti jen kladné
Po první projíždcce jsem měl rozporuplné pocity a říkal si že bych do ní nešel, ale nějak jsem ji nemohl vytěsnit z hlavy dokud mě nepřistála doma :)
Vepředu byla nová Pirelli Rally STR tak jsem k ní dokoupil na zadek tu samou, i přes počáteční nedůvěru se plnně osvědčili, dou krásně do zatáček a drží i na asfaltu

prusles
prusles napsal 26.07.23 v 18:24 10b.

Oranžádááá návykovost sama!

Black_Tea
Black_Tea napsal 08.07.23 v 19:49 10b.

Prostě KTM!!:)

tramp57
tramp57 napsal 24.06.23 v 08:05 10b.

Takhle nějak vypadá evoluční vývoj motorkáře.
Nezakrnět a nikdy nás nedoženou.

SennaAyrton
SennaAyrton napsal 19.06.23 v 13:13 10b.

Tohle taky nemá gule, jinak na cestováni super

Musigo
Musigo napsal 18.06.23 v 21:41 10b.

Tak joooo, ať dělá radost ???