Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2008)

Vlastník šejdaM
Vloženo 3.6.2023
Aktualizováno 7.9.2023

je to změna oproti Drag star XVS 650 classic velká robusná pohodlná a rychlá je to velká změna ale ovládá se dobře

Motorka koupena od FIRMA:Moto Ostrava autorizovaný dealer Y

První dojmy - velká spokojenost první dojmy ... no je to změna o tom žádná táhne jako píchlé prase tak že je třeba si na to chvilku zvykat ale půjde to je i klidná a zároveň bestie napíšu více až se trochu zžijeme po pár km se toho moc napsat nedá

Motorku bych doporučil pro - pro motorkáře ? :D

Doplňky na motorce - zatím jen nosič zavazadel

Průměrná spotřeba - 4.94 l/100km

po pár km se nedá napsat proč jsem si vybral právě ji ??? no tak libí se mě a měl jsem ještě na výběr z slabší sestry 950 na příbuzného Wildy stara 1600 . najeto už něco mám ale na steré xvs 650 která se s touhle nedá srovnávat i když to byla velice dobrá motorka převážně ježděná v jednom ted budeme dvá tak proto silnější a větší jinak na otázky a abych splnil 5 řádků blábolů o něčem ano motor má a funguje brzdy taky i po výměně destiček a předních hadic za pancéřované ,podvozek asi dobrý ovladatelnost na zvyku ,úložný prostor má dvě brašny a já přidal kufr spotřebu nevím ještě jsem nezjistil byla natankovaná servis si udělám už jsem začal brzdy olej a poruchy se mě doufám vyhnou tak doufám že už jsem se dost rozepsal . :D kde se cítí nejlépe ?? to nevím nic neříkala ale asi na silnici a kuli cestování jsem jí pořídil tak uvidíme po první cestě do Rakouska

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 07.09.23 v 19:02

Paráda Díky.

šejdaM
šejdaM napsal 07.09.23 v 10:15

tak nějaký ten čas utekl nějaké to Rakousko taky proběhlo asi 1400km tak můžu napsat nějaké to slibované blábolení o stroji :D tak pohodlná půlnoční hvězda nemusí menší rychlosti chce trochu točit a svižnější tempo :D už bylo psáno poskládání rychlostí 2-3 a menší rychlost jí vyloženě nesedí ale dálnice a tempo 100-130km pohodička ale je to o zvyku což se dá nějak překousnout je to přeci jen milá a vyvolená jinak veliká spokojenost sedí se na ní a cestuje krásně po Rakousku nakrouženo asi 1400km od Krimmelských vodopád přes GG a okolí Dachsteinu ,Hallstattu ,Gosau a Gosasee ,Filzmoos a jezírka Almsee moc krásná a příjemá cesta omlouvám se ale fotky jsou nějak přeházené a otočené tak si neutrhněte hlavy :D

Vladounreal
Vladounreal napsal 07.06.23 v 20:13 10b.

ať ti dělá radost draku

Guga
Guga napsal 05.06.23 v 12:13 10b.

Krásný kousek

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 04.06.23 v 10:12 10b.

Máš na ní všechno, co mi zatím chybí, tak užívej a potom přidej další blábolení až po Rakousku.