Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2007)

Vlastník R-2
Vloženo 17.6.2009
Aktualizováno 25.9.2016

Midnight Star 1300, příjemný cvalda, který dovede překvapit svou hravostí. Sveze vás poklidnou jízdou solo i s batůžkem, ale stejně tak vás živě protáhne po cestách a dokáže pádit slušně i po dálnici.

První dojmy - První dojem - chci jí...

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo chce pohodlnou motorku na cestování, která vás neunaví a pro toho kdo chce v pohodě došáhnout na zem :-) oběma nohama

Koupeno nové v 11/08 v Yamaha Ulrych,

Petr Ulrich - Yamaha, Brandýs n.L. - Stará Boleslav, Erbenova 969 tel/fax: 326 911 703

(2011 aktualizováno a stále platí) se servisem naprostá spokojenost.

Moto dovybaveno doplňky Yamaha:

- zadní padací rám
- kufry XVS
- zadní nášlapy
- opěrka spolujezdce

Tak po 24 letech ježdění zásadní zlom a obrat.
Po naháčích, zmzlinách a cest.endurech, jsem přešel na kategorii cruiser...

Já!Sakra dřív jsem to nechápal a nebral, bylo to takový "jiný" ježdění z mého pohledu. Pak jsem tátovi koupil 650 Drakouše a občas sem se svezl. Pak na kamarádově 1300 Hvězdě a. No tak jsem jí koupil, nó ;o).

Jsem spokojenej, brumlám si krajinou, nečumim jen na tu bílou čáru a koho bych přelítnul, ale když mě to "rapne", tak si s Hvězdičkou dáme klíďo i honičku. Ona fakt dovolí hodně. Pružnej motor, dobrej krouťák, hodně pohodlí, dobrá ochrana, prostě: mám jí rád.

PS: nikdy neříkej nikdy platilo i zde a jak je vidět, odříkaného chleba největší krajíc.

Nevýhoda, dost nízko přední nášlapy, no naštěstí se dají vyměnit slzičky, které po broušení, tak trochu mizí...

cestování:

2008

* záběh, je docela kosa, tak nic moc

2009

*zatím většinou po CZ, solo i s batůžkem

*Německo do Regensburgu a zpátky do Prahy, tam po dálnici a zpátky klidnou vyjížďkou po okreskách, ve dvou a za jeden den a úplná pohoda.

**zatím natočeno cca 3.500km a úplná pohodička :o), jak bude více, napíšu co a jak.
*** tak po sezoně 8.000km, pohodička klídek, výlet po Alpách, pak sem se cournul po pobřeží Chorvatska, no a zbytek tady doma, vše OK, není co komentovat...

2010

a je to tady! 03.03.2010 letos prvních 20km! :)

konec roku 2010 a natočeno na tachometru necelých 11.000, cesta na HDčku po USA mi ubrala km tady

2011

* ježdění po CZ, taky rychlí Alpy a koupačka na víkend na Istrii

---

celkem zatím natočeno 14.000km

ZÁVADY:

2X výměna H4 v hlavní světlometu

jinak zatím nic dalšího

2012
* pohodové poježdění a klídek, tak to letos vypadá, zatím na tachometru lehce přes 18.000 a budu měnit gumy + větší servis + půjde dolů vše co s týká spolujezdce, prostě z ní bude motorka pro jednoho - do konce května to tak bude, pak sem dám foto

2013
jezdíme, jezdíme, někdy jako solo, někdy namontuju sedlo a jezdíme

2014
to samé jako loni, prostě pravidelný servis a ježdění...

2015
tady není co dodat, jezdíme, vyměnil jsem H4 v hlavním světlometu a jezdíme... letos např.Dolomity a nyní jsme v Chorvatsku (dneska bylo na taháči 33.333km ), prostě pohoda

šejdaM
šejdaM napsal 06.06.23 v 12:30 10b.

Explicitni_Euler
Explicitni_Euler napsal 25.11.21 v 09:46 10b.

Nádherná, třeba k ní taky jednou dospěji. Kdybych si ji já ladil k obrazu svému, dopadla by asi přesně takhle .

Tambe
Tambe napsal 29.03.21 v 19:14 10b.

Dilv
Dilv napsal 11.06.18 v 23:15 10b.

Sedlám stejný stroj a mohu se pod Tvé hodnocení maximálně podepsat!

-Donar-
-Donar- napsal 17.10.17 v 21:32 10b.

Super kousek